0

Pointery

Wykrywacz metali Teknetics Pin Pointer

Wykrywacz metali Teknetics Pin Pointer

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 199,00 161,79 netto
Producent: Teknetics
Indeks:
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Wykrywacz PinPointer sprawdzi się podczas poszukiwania drobnych metali. Jest on świetnym uzupełnieniem mocniejszego detektora, ponieważ precyzyjnie wskaże położenie monet czy biżuterii w wykopanej ziemi. Dzięki niemu w kilka sekund namierzysz przedmioty. Cechuje się on prostą obsługą i wysoką czułością. Jeśli nie masz doświadczenia w detekcji, to PinPointer wprowadzi Cię w świat wykrywaczy. Będzie to idealny model na start za niewygórowaną cenę.

Łatwość obsługi wykrywacza PinPointer

Obudowa wykrywacza nie zawiera żadnych przycisków poza włącznikiem i regulatorem czułości, dlatego bardzo szybko nauczysz się go obsługiwać. PinPointer daje możliwość szybkiej regulacji czułości za pomocą pokrętła. Detekcja sygnalizowana jest dźwiękiem. Urządzenie może być używane w szerokim zakresie temperatur od 10 do 50 ºC. Oznacza to, że w polskich warunkach klimatycznych będziesz mógł go zabierać na poszukiwania metali przez około ¾ roku.

Wytrzymała bateria i kompaktowe rozmiary

Do działania wykrywacz PinPointer potrzebuje jednej baterii alkalicznej 9 V. Gdy poziom baterii będzie niski, urządzenia automatycznie obniża czułość poszukiwań. O konieczności wymiany baterii przypomni Ci sygnał dźwiękowy. Dzięki swoim małym rozmiarom urządzenie może być zabrane wszędzie. Zmieści się w małej kieszeni plecaka, a jego waga będzie prawie nieodczuwalna. Spisze się zarówno jako dodatek do większego wykrywacza, jak i w roli sprzętu dla początkujących detektorystów.

Specyfikacja techniczna wykrywacza PinPointer:

  • długość: 25 cm,
  • szerokość: 4 cm,
  • wysokość: 3 cm,
  • temperatura pracy: 10ºC - 50ºC,
  • zasilanie: bateria 9 V alkaliczna,
  • Producent: Teknetics, USA.

Gwarancja: 24 miesięce.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem