Teknetics

Wykrywacz metali Teknetics Patriot

Darmowa wysyłka
Wykrywacz metali Teknetics Patriot
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 2 619,00 PLN 2 129,27 PLN netto
Producent: Teknetics
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis

Wykrywacz metali Teknetics Patriot jest świetną alternatywą dla poszukiwaczy reliktów, monet i złota. Częstotliwość pracy wykrywacza to 13 kHz. Wyświetlacz jest duży i czytelny, wyświetla wszystkie potrzebne informacje m.in segmenty metali, cyfrową identyfikację znaleziska, odczyt mineralizacji gruntu, pewność sygnału itp.

Wykrywacz Patriot charakteryzuje się bardzo szybkim działaniem i świetną separacją blisko położonych metali. Nie umknie Ci najmniejsza wartościowa moneta leżąca blisko bezwartościowego złomu. W takim wypadku większość wykrywaczy wskaże tylko żelazo, pomijając wartościowy przedmiot. 

Patriot może bez problemu wykryć małe monety do 30 cm głębokości. Posiada funkcje strojenia do gruntu, regulacji czułości, namierzania precyzyjnego Pin Point. W wykrywaczu można również wybrać szybkość działania na normalną - używaną w większości warunków terenowych oraz wolną - używaną na głęboko zakopane monety w mniej zaśmieconym terenie. 

Detektor posiada możliwość selektywnej dyskryminacji metali, jak i korekty częstotliwości w celu wyeliminowania zakłóceń elektromagnetycznych pochodzących z zewnątrz. 

Teknetics Patriot jest wyposażony w jedną z najlepszych sond na rynku, mianowicie 11" DD. Sonda jest w pełni wodoodporna. Zasilany jest 4 bateriami AA. 

Na uwagę zasługuje również idealne wyważenie wykrywacza, mimo wagi 1,3 kg dzięki odpowiedniemu wyważeniu nie męczy nadmiernie ręki podczas poszukiwań.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy