0

Wykrywacze metali wodoszczelne

W naszym sklepie znajdują się między innymi starannie wykonane wodoszczelne wykrywacze metali o wielu różnych zastosowaniach. Urządzenia te, dzięki wykonaniu z najwyższej jakości materiałów, charakteryzują się wieloletnią trwałością oraz dużą funkcjonalnością. Ich najważniejszą cechą praktyczną jest jednak wodoszczelność. Szczelne obudowy chroniące cewkę i osprzęt elektroniczny zapewniają możliwość użytkowania urządzeń także w warunkach bardzo dużej wilgotności oraz w trakcie deszczu czy poszukiwań na terenach podmokłych. Oferujemy je w korzystnych cenach i zawsze dostarczamy tak szybko, jak to możliwe. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne modele wykrywaczy wodoszczelnych!


Jak działa wykrywacz metali?


Działanie wykrywacza metali na plażę jest stosunkowo proste, gdyż opiera się na falach elektromagnetycznych generowanych przez cewkę znajdującą się w dolnej części urządzenia. Fale po napotkaniu metalowego przedmiotu ulegają zaburzeniom, wskutek czego urządzenie generuje sygnały akustyczne informujące o znalezisku. Dźwięk ulega zmianie zależnie od tego, jak głęboko znajduje się przedmiot oraz w jakiej odległości od niego się znajdujemy. W ten sposób można znaleźć przeróżne skarby zakopane w ziemi, a wśród nich prawdziwe zabytki oraz sztukę.


Wodoszczelne wykrywacze metali są zazwyczaj wyposażone w wiele systemów, ułatwiających wykorzystanie ich funkcjonalności. Większość z nich pochodzi od znanych i lubianych producentów z całego świata, którzy zadbali podczas ich produkcji o najmniejsze detale i szczegóły. Warto wśród dostępnych ułatwień wyróżnić systemy dyskryminacji, które zmniejszają liczbę fałszywych alarmów, a także technologię redukcji wpływu wysokozmineralizowanego podłoża na poszukiwania metalowych obiektów. Na dużych i czytelnych wyświetlaczach znajdziemy wiele istotnych informacji użytkowych, takich jak rodzaj podłoża czy aktualne ustawienia dyskryminacji i nie tylko.


Wodoszczelne wykrywacze metali – bezawaryjność także w deszczu


Wykrywacz metali na plażę różni się od wersji standardowej głównie zastosowaną obudową o wysokiej szczelności IP68. Zapewnia ona możliwość użytkowania wykrywaczy także w warunkach najwyższej wilgotności i deszczu, lecz nie tylko – cały wykrywacz metali wodoszczelny można w większości przypadków zanurzyć w wodzie na głębokość 5 metrów. Co to oznacza? Że poszukiwania artefaktów nie ograniczają ani podmokłe tereny, ani płytkie stawy czy zalane otwory w ziemi. Zazwyczaj w takich lokalizacjach znajduje się najwięcej interesujących skarbów, gdyż inni poszukiwacze ze sprzętem nieodpornym na działanie wody nie są w stanie ich odnaleźć. Wykrywacze wodoszczelne wytrzymują bezpośrednie działanie wody przez wiele godzin, a obudowy nie ulegają rozszczelnieniu nawet podczas wielogodzinnych poszukiwań w najcięższych warunkach.


Takie usprawnienia jak niska masa własna, dodatkowy podłokietnik z oparciem, a także duża pojemność wbudowanego akumulatora i możliwość pracy w słonej wodzie czy kilka trybów użytkowania sprawia, że wykrywacze wodoszczelne metali znajdą zastosowanie także u osób najbardziej wymagających. W naszym sklepie Cel-pal.pl dostępne urządzenia są w pełni nowe, objęte gwarancją oraz rewelacyjnie wykonane, dlatego zamów je już dziś w korzystnej cenie!


Wykrywacze metali wodoszczelne

Kontakt ze sklepem