0

Wykrywacze metali Teknetics

Wykrywacze metali Teknetics są produktami amerykańskiej firmy, którą założono już w 1983 roku. Do największych osiągnięć marki należy między innymi standard wydajności T2, a także zupełnie nowa linia detektorów Teknetics. Wykrywacze metali Teknetics zapewniają dużą wydajność, a także bardzo transparentny system sygnalizacji. Amerykański producent jest znany z wdrażania nowoczesnych technologii. Należą do nich m.in. systemy umożliwiające niesamowity zasięg detekcji metali, a także szybką i dokładną separację blisko położonych obiektów żelaznych z metalami kolorowymi. Zapewnia to wysoce zaawansowana technologia FA-Fast Process, a także częstotliwość pracy 14 kHz, wyświetlacz LCD, a całość dopełniają bardzo poręczne gabaryty urządzeń.


Ręczne wykrywacze metali Teknetics – jakie produkty znajdują się w tej kategorii?


Jeżeli chodzi o ręczne wykrywacze Teknetics, to kupującemu pozostawiono szeroki wybór. Niezależnie od tego, na jaki model zdecyduje się zainteresowany, to w każdym przypadku może liczyć na najwyższą jakość wykonania, wydajność oraz funkcjonalność produktu. Warto się przypatrzeć, co mogą zaoferować ręczne wykrywacze metali Teknetics.


Wyróżniają się znakomitą specyfikacją techniczną. Wybierając ręczny wykrywacz metali Teknetics, można korzystać z takich rozwiązań, jak na przykład: zaawansowana i transparentna sygnalizacja dźwiękowa, wibracyjna i mieszana, alarm zgubienia detektora, obsługa wszystkich funkcji jednym guzikiem. Modele tej firmy mają trzy stopnie czułości, łatwe dostrajanie, a także regulowane światło LED.


Wykrywacze metali Teknetics – specyfikacja techniczna


Wykrywacze metali Teknetics to urządzenia, które zostały wyprodukowane tak, aby sprawdziły się w każdych warunkach. Warto zaznaczyć, że detektory Teknetics są dostępne nie tylko osobno, ale także w zestawie. Funkcje, jakimi wyróżniają się detektory Teknetics, to m.in. wodoodporna sonda DD 11”, czy system DST, którego działanie pozwala zwiększyć odporność na zakłócenia elektromagnetyczne. Całość dopełniają takie opcje wyposażenia, jak na przykład duży, czytelny wyświetlacz, dzięki któremu można się zapoznać z danymi, a także informacjami, które zapewnia cyfrowa identyfikacja znaleziska (skala 0-99).


Co można znaleźć w całym zestawie? Mogą to być takie elementy wyposażenia, jak sonda snajperka 5”, osłona obu sond, elektroniki i zasobnika z bateriami. Do pakietu często dołącza się również instrukcję w języku polskim.


Klasyczne wykrywacze metali Teknetics – z jakich funkcji można skorzystać, decydując się na te produkty?


Wykrywacze metali Teknetics są dostępne także w wersji klasycznej. Standardowa odmiana produktu może być stosowana, na przykład w lesie, opuszczonych budynkach, czy na starych poligonach. Warto jedynie pamiętać, aby zachować odpowiednie środki ostrożności i nie poruszać się w miejscach, których nie można odwiedzać bez odpowiedniego zezwolenia.


Klasyczne wykrywacze metali Teknetics, podobnie jak w przypadku odmiany ręcznej, również mogą robić wrażenie, jeżeli chodzi o specyfikację techniczną. Projektanci Teknetics wykonując klasyczne wykrywacze metali, opierają się na wieloletnim doświadczeniu, a także trafnych sugestiach użytkowników. Dzięki temu oddają im do dyspozycji produkt niemalże idealny. W klasycznych wykrywaczach metali Teknetics zastosowano skuteczne i nowoczesne rozwiązania.

Wykrywacze metali Teknetics

Kontakt ze sklepem