0

Do detektorów GARRETT

Sonda Cewka Nel Super Fly 11x12" Garrett seria ACE

Sonda Cewka Nel Super Fly 11x12" Garrett seria ACE

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 499,00 PLN 405,69 PLN netto
Producent: Nel
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

 Cewka Nel Super Fly 12x13" jest najnowszą cewką firmy NEL. Cewka jest niezwykle lekka jak na swój rozmiar, tylko 420 g, dzięki czemu można z nią chodzić nawet cały dzień! Cewka sprawdza się przy dużych, średnich i małych celach, także na gruntach silnie zaśmieconych żelazem.

Cewka ta jest głębsza od standardowej cewki o 20% w gruncie , a pole przemiatania wzrasta o ponad 10%. Zaleca się, jako zamiennik dla standardowych cewek. Cewka ta jest zalecana do stosowania w otwartym terenie, korpus wypełniony żywicą epoksydową, dodatkowo pokryty powłoką ochronną. Doskonale radzi sobie w warunkach wysokiego i średniego zasolenia gleby, jest w pełni wodoodporna co umożliwia poszukiwania w wodzie. Zalecana dla profesjonalistów i amatorów!

Cewka ta jest bezkonkurencyjna w poszukiwaniu monet i innych, drobnych metali kolorowych. Tornado, dzięki niewielkiej wadze — 420 gramów — pozwoli Ci na całodzienne poszukiwania, bez nadwyrężania ręki. Jest to cewka o zoptymalizowanym rozmiarze 28cm x 30cm. Dzięki temu, że jest niemal okrągła, namierzenie znaleziska w trybie statycznym Pin Point, będzie bardzo łatwe. Super Fly, w porównaniu do Twojej standardowej cewki, sięgnie głębiej o 18% - 40% (w zależności od modelu wykrywacza) a pole przemiatania wzrasta od 25% - 45% (w zależności od modelu wykrywacza). Jeśli zastanawiasz się nad wymianą standardowej cewki na większą, SUPER FLY będzie najlepszym wyborem. 

Cewka kompatybilna jest z wszystkimi modelami Garrett z serii ACE: ACE150, ACE250, ACE350 (Euroace), ACE200i, ACE300i, ACE400i

W zestawie znajdziesz:

  • Cewkę Super Fly 11x12 cali
  • Osłona cewki
  • Śrubę oraz gumowe podkładki
  • Opaskę zaciskową na przewód
  • Dowód zakupu i kartę gwarancyjną
Gwarancja: 24 miesiące
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem