0

Producent wykrywaczy metali Rutus

Polska marka Rutus jest obecnie znana nie tylko w naszym kraju, lecz także za granicą, gdzie zaczyna wypierać z rynku także bardziej znane firmy specjalizujące się w produkcji detektorów. Wysoka jakość wykonania, dziesiątki bardzo ciekawych funkcji technicznych oraz atrakcyjne ceny zakupu sprawiają, że wykrywacze Rutus są jednymi z najlepszych w swojej kategorii cenowej. W naszym sklepie oferujemy je w korzystnych cenach, dbając o błyskawiczną wysyłkę i bezpieczne opakowanie transportowe.


Jakość wykonania wykrywaczy Rutus


Marka Rutus stawia na jakość, co widać zarówno po materiałach stosowanych do produkcji obudowy, jak i po spasowaniu poszczególnych elementów ze sobą. Tworzywo sztuczne jest odporne na działanie większości czynników atmosferycznych, charakteryzuje się także znakomitą odpornością na zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne, takie jak wgniecenia, stłuczenia czy otarcia. Wszystkie detektory Rutus są ergonomicznie zaprojektowane i nie nadwyrężają mięśni podczas wielogodzinnych poszukiwań w najtrudniejszych terenach. Wykrywacze metali Rutus są także przystępne dla początkujących dzięki obecności wielu programów fabrycznych. Wielu producentów wykrywaczy z najwyższej półki kieruje je wyłącznie do najbardziej doświadczonych poszukiwaczy, podczas gdy wykrywacze Rutus mogą być używane także przez początkujących hobbystów.


Wykrywacze metali Rutus – szczegóły techniczne


Wszystkie detektory Rutus cechują się między innymi dużym potencjałem, gdyż są wyposażone w wiele ciekawych rozwiązań technicznych. Większości modeli ma możliwość przestrajania częstotliwości w szerokim zakresie z niskim skokiem, a także korekcją reakcji na kamieniach magnetycznych, czy też regulacją szybkości reakcji w kilku poziomach. Nie można także zapomnieć o maskowaniu krótkich sygnałów, czy regulacji tonów i ich czułości. Wykrywacze Rutus mogą mieć także funkcję dyskryminacji wybiórczej 120 punktów oraz regulowane podświetlenie, czy też bezprzewodowy przesył sygnałów audio.


Warto także pamiętać, że detektory tej marki są wyposażone w wiele akcesoriów dostępnych w komplecie sprzedażowym, wśród których można wymienić pokrowce do przechowywania urządzeń, a także saszetki biodrowe i dodatkowe sondy czy odbiorniki słuchawkowe. W naszym sklepie dostępne są również dodatkowe akcesoria, z którymi również warto się zapoznać.


Dlaczego detektory Rutus są zawsze dobrym zakupem?


Wykrywacze metali Rutus cieszą się ogromną popularnością na rynku. Są doskonale wykonane i kompletne, a także bezawaryjne i przeznaczone do wieloletniego użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. W naszym sklepie Cel-Pal oferujemy je w korzystnych cenach, dbając o szybką wysyłkę oraz bezpieczne opakowanie na czas transportu. Nasi pracownicy to fachowcy z tej branży, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania i rozwieją wszystkie wątpliwości techniczne, wyjaśnią także szczegóły budowy oraz sposób użytkowania. Zapraszamy do zakupu detektorów Rutus w naszym sklepie.

Producent wykrywaczy metali Rutus

Kontakt ze sklepem