0

Wykrywacze metali Rutus

Polska marka Rutus jest obecnie znana nie tylko w naszym kraju, lecz także na całym świecie, gdzie zaczyna wypierać z rynku także inne firmy specjalizujące się w produkcji detektorów. Wysoka jakość wykonania, nowoczesne koncepcje technologiczne, zastosowanie mikroprocesorów, ręczne lub automatyczne strojenie, optymalna częstotliwość pracy, dziesiątki bardzo ciekawych funkcji technicznych oraz atrakcyjne ceny zakupu sprawiają, że wykrywacze Rutus są jednymi z najlepszych w swojej kategorii cenowej i odznaczają się wysoką skutecznością. Jeśli myślisz o zakupie sprzętu, który sprawdzi się podczas poszukiwań w polu, lesie, łące, a także na terenach podmokłych i w zbiornikach wodnych, to oferta Rutus z pewnością spełni Twoje oczekiwania.


Jakość wykonania wykrywaczy Rutus


Marka Rutus stawia na jakość, co widać zarówno po materiałach stosowanych do produkcji obudowy, jak i po spasowaniu poszczególnych elementów ze sobą. Tworzywo sztuczne jest odporne na działanie większości czynników atmosferycznych, charakteryzuje się także znakomitą odpornością na zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne, takie jak wgniecenia, stłuczenia czy otarcia. Wszystkie detektory Rutus są ergonomicznie zaprojektowane i nie nadwyrężają mięśni podczas wielogodzinnych poszukiwań w najtrudniejszych terenach. Wykrywacze metali Rutus są także przystępne dla początkujących dzięki obecności wielu programów fabrycznych. Wielu producentów wykrywaczy z najwyższej półki kieruje swój asortyment wyłącznie do najbardziej doświadczonych poszukiwaczy, podczas gdy wykrywacze Rutus mogą być używane także przez początkujących hobbystów. Projektowane z myślą o nich sprzęty to produkty uniwersalne, łatwe w użyciu, które będziesz mógł używać w sposób dynamiczny, bez obaw o problemy w czasie dokonywania detekcji.

Warto także pamiętać, że wykrywacz Rutus jest wyposażony w wiele akcesoriów dostępnych w komplecie sprzedażowym, wśród których można wymienić pokrowce do przechowywania urządzeń, a także saszetki biodrowe i dodatkowe sondy czy profesjonalne odbiorniki słuchawkowe. W naszym sklepie dostępne są również dodatkowe akcesoria, z którymi również warto się zapoznać.


Wykrywacze metali Rutus – szczegóły techniczne


Wszystkie detektory Rutus mają duży potencjał, gdyż zostały wyposażone w wiele ciekawych rozwiązań technicznych. Niemal każdy wykrywacz metali Rutus ma możliwość przestrajania częstotliwości w szerokim zakresie z niskim skokiem, a także korekcją reakcji na kamieniach magnetycznych, czy też regulacją szybkości reakcji w kilku poziomach. Nie można także zapomnieć o maskowaniu krótkich sygnałów, czy regulacji tonów i ich czułości. Wykrywacze Rutus mogą mieć także funkcję dyskryminacji wybiórczej 120 punktów oraz regulowane podświetlenie, czy też bezprzewodowy przesył sygnałów audio. Nie bez wpływu na jakość detekcji pozostają także: swobodna regulacja głośności, czytelny wyświetlacz, regulowane częstotliwości pracy oraz stabilny poziom sygnału głównego. Firma Rutus dostarcza zaawansowanych rozwiązań, a każdy produkt z jej oferty jest wykrywaczem na wysokim poziomie technicznym.

Jakie programy oferuje wykrywacz metalu Rutus? Szukanie monet, statyczny all metal, dyskryminacja klasyczna i specjalna, a także inne funkcje i tryby pracy to podstawowe zalety, którymi odznaczają się produkty marki Rutus. Jej urządzenia przeznaczone są dla początkujących użytkowników i ekspertów. Znajdziesz u nas także sprzęt uniwersalny oraz najlepsze na rynku urządzenia do profesjonalnych poszukiwań. Urządzenia te pozwalają na dokonanie precyzyjnej identyfikacji obecnych w ziemi kilkaset lat skarbów, obniżając zarazem ilość odczytów nietrafionych. Poszczególni użytkownicy posługują się sprzętem Rutus na wiele metod, a wybrane modele zostały zaprojektowane w sposób gwarantujący komfortową pracę.


Dlaczego detektory Rutus są zawsze dobrym zakupem?


Wykrywacze metali Rutus cieszą się ogromną popularnością na rynku. Są doskonale wykonane i kompletne, a także bezawaryjne i przeznaczone do wieloletniego użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych. W naszym sklepie CEL-PAL oferujemy je w korzystnych cenach, dbając o szybką wysyłkę oraz bezpieczne opakowanie na czas transportu. Nasi pracownicy to fachowcy z tej branży - chętnie odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania i rozwieją wszystkie wątpliwości techniczne. Wyjaśnią także szczegóły budowy oraz sposób użytkowania produktów. Zapraszamy do zakupu detektorów Rutus w naszym sklepie.

Wykrywacze metali Rutus

Kontakt ze sklepem