0

Wykrywacze metali Quest Metal Detector

Wykrywacze Quest to produkty od amerykańskiego producenta, który specjalizuje się w dziedzinie wytwarzania urządzeń wykrywających. Za sprawą wykrywaczy od marki Quest można z powodzeniem uczestniczyć w odzyskiwaniu artefaktów, monet, a także wielu innych wartościowych przedmiotów, które skrywa ziemia. Wykrywacze Quest są produkowane w zgodzie z najnowszymi i najskuteczniejszymi technologami. Wyróżniają się wytrzymałością, funkcjonalnością i dużą praktycznością. Dzięki temu cieszą się dużą popularnością wśród zamawiających. Można je stosować w wymagających warunkach bez problemów związanych z działaniem poszczególnych funkcji, a także w trakcie manewrowania.


Quest – wykrywacze różnego rodzaju


Amerykański producent stale poszerza swoją ofertę o nowe produkty. Dzięki temu kupujący stają przed niełatwym wyborem spośród rozmaitych wersji i opcji, które łączy jedno – wysoka jakość i skuteczność. Jedną z najpopularniejszych grup produktów Questwykrywacze podwodne. Do jednych z chętniej wybieranych produktów należą podwodne wykrywacze Quest Q30 lub Quest Q60. Produkty są wodoszczelne do głębokości sięgającej nawet 5 metrów w słodkiej i słonej wodzie. Wyróżniają się transparentną sygnalizacją, która od razu pozwala poinformować poszukiwacza o znalezisku - jest to dioda, dźwięk lub wibracja, odczuwana nawet wtedy, gdy urządzenie jest pod wodą. Dodatkowo wykrywacze Quest są bardzo łatwe w obsłudze – mają ergonomiczną obudowę, a sterowanie ich funkcjami jest możliwe na przykład za sprawą dwóch przycisków.

Wykrywacz metali Quest posiada wbudowany akumulator, filtry, jasny wyświetlacz oraz możliwość wyboru konta użytkownika danego sprzętu. Rozmaite warianty urządzeń w ofercie wykrywaczy metali pozwalają prowadzić poszukiwania w sposób ergonomiczny, łatwy i w pełni sprawny. Wykrywacze Quest Metal Detectors możesz kupić w zestawie (nabywając w pełni wyposażony produkt wraz z oprzyrządowaniem i kaburą) lub w wersji solo. Urządzenia Quest spełniają oczekiwania różnych grup odbiorców, a ich użytkownicy chętnie wybierają ten sprzęt jako swój detektor podstawowy. Wszystkie oferowane w sklepie CEL-PAL urządzenia obejmuje gwarancja.


Quest – wykrywacze naziemne


W ofercie amerykańskiej marki znajdują się również wykrywacze naziemne. Quest proponuje skuteczne rozwiązania. Produkty z tej kategorii znakomicie sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych. Mają certyfikaty świadczące o ich wodoodporności, na przykład oznaczenie IP66. Oprócz tego wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją, lekką obudową, a także wieloma programami wyszukiwania. Żywotna bateria, ładowanie przez kabel USB i słuchawki przewodowe lub bezprzewodowe to kolejne atuty tych modeli. Wykrywacze Quest charakteryzuje stabilność pracy, niezawodność, energooszczędność i olbrzymia funkcjonalność. Powoduje to, że nawet podstawowe modele wykrywacze Quest X5 i X10 są szczególnie polecane tym użytkownikom, którzy szukają najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań.

Oferta sklepu CEL-PAL jest przeznaczona dla początkujących detektorystów i ekspertów. Wielu klientów z miejscowości rozsianych na terenie całego kraju finalizuje swoje zakupy korzystając właśnie z naszej oferty.

Wykrywacze metali Quest Metal Detector

Kontakt ze sklepem