0

Montaże do lunet celowniczych

Płytka montażowa 2BME Two Brothers Military Engineering 2BME019 Sig Sauer Legion / M18 / M19 (P320 z zdejmowaną szczerbiną) dla Aimpoint Acro + szczerbinka

Płytka montażowa 2BME Two Brothers Military Engineering 2BME019 Sig Sauer Legion / M18 / M19 (P320 z zdejmowaną szczerbiną) dla Aimpoint Acro + szczerbinka

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 389,00 316,26 netto
Producent: 2BME Two Brothers Military Engineering
Indeks: 54312
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Płytka montażowa 2BME019 umożliwia montaż kolimatora Aimpoint Acro na pistoletach Sig Sauer Legion / M18 / M19 oraz P320 ze zdejmowaną. szczerbiną.

Płytki do kolimatorów 2BME - w sklepie z bronią Kolba w Czeladzi

 

Podstawy są projektowane i wykonane przez polską firmę TBME (Two Brothers Military Engineering), która7 do produkcji swoich wyrobów wykorzystuje wysokiej klasy obrabiarki CNC DMG-Mori. Płytki TBME są dedykowane do pistoletów fabrycznie (lub przez rusznikarza) przystosowanych do montażu kolimatorów bezpośrednio na zamku.

Podstawy wykonane są z aluminium lotniczego 7075-T6, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe oraz ekstremalnie lekkie (w zależności od modelu ok 8g.). Płytkę wykończono metodą twardego anodowania o specyfikacji wojskowej (MIL-SPEC), dzikei czemu jej powierzchnia ma zwiększoną odporność na zarysowania i wytarcie. Anodowanie to proces, który utwardza powierzchnię aluminium oraz chroni przed utlenianiem. Płytki montażowe TBME wyróżnia nie tylko trwałe wykończenie i idealne dopasowanie do broni, ale również możliwość niezwykle niskiego osadzenia kolimatora na broni. Dzięki zastosowaniu sond pomiarowych płytki są idealnie wymiarowane i dopasowywane do fabrycznego frezu broni. Aby zapewnić stabilny i niezawodny montaż kolimatora, w płytce zastosowano system stalowych wymiennych wkładek „Quad Lock”, które umożliwiły wykorzystanie śrub z mocnym, wielozwojnym gwintem (z wyłączeniem modeli mocowanych na tzw. jaskółczy ogon). W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu kolimatora na broni: najmocniejsze na rynku 4 śruby montażowe torx klasy A4 ze stali nierdzewnej, tubka kleju do gwintów, oraz instrukcja montażu.

Do montażu płytki i kolimatora zaleca się stosowanie kleju do gwintów o średniej mocy (w zestawie) oraz używania klucza dynamometrycznego z nastawą 1,2 nm. Przed ostatecznym montażem warto zamocować kompletną płytkę (z gwintowanymi wkładkami) i kolimator bez użycia kleju. Dzięki takiej weryfikacji mamy pewność, że płytka jest odpowiednio dopasowana do kolimatora i broni.

Płytka TBME 2BME019 przeznaczona jest do montażu kolimatora Aimpoint Acro na pistoletach Sig Sauer Legion / M18 / M19 oraz P320 z zdejmowaną. szczerbiną.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem