0

Szybkie ostrzenie

Ostrzałka Lansky QuadSharp QSHARP

Ostrzałka Lansky QuadSharp QSHARP

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 83,90 PLN 68,21 PLN netto
Producent: Lansky
Indeks: 14933
EAN: 080999097618
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,99 PLN (przedpłata) 12,49 PLN (pobranie)
Opis produktu

Lansky QuadSharp QSHARP to zmodernizowana wersja popularnej ostrzałki PS-MED01, umożliwiająca ostrzenie pod 4 stałymi kątami przy użyciu węglika wolframu oraz ceramiki.

Osełka ma niewielkie wymiary oraz solidną metalową konstrukcję, dzięki czemu może nam towarzyszyć podczas każdej formy aktywności outdoorowej.

QuadSharp QSHARP ma 5 stref ostrzenia (4 z węglika wolframu, 1 z ceramiki), umożliwiające ostrzenie wstępne oraz polerownie noży zarówno z ostrzem gładkim, jak i ząbkowanym.

Osełki V z węglika wolframu mają kąty stałe: 17°, 20°, 25° oraz 30°, dzięki czemu możemy ostrzyć noże o różnych kątach krawędzi tnacej i zastosowaniu np. kuchenne, scyzoryki, noże edc, noże myśliwskie i survivalowe, a także narzędzia outdoorowe.

Na korpusie znajduje się także wąski pręcik ceramiczny o gradacji fine, służący do finalnego ostrzenia krawędzi ząbkowanej Zaczep w obudowie umożliwia plecenie linki lub ozdobnego oplotu z paracordu.

Lansky QuadSharp QSHARP to wydajna i prosta w obsłudze ostrzałka, która przyda się każdemu posiadaczowi noża pod namiotem, podczas wypadu do lasu, na rybach lub podczas polowania. 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem