0

Szybkie ostrzenie

Ostrzałka Lansky Diamond Tapered Rod TR-600

Ostrzałka Lansky Diamond Tapered Rod TR-600

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 64,90 PLN 52,76 PLN netto
Producent: Lansky
Indeks: 26010
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 PLN (przedpłata) 12,49 PLN (pobranie)
Opis produktu
Lansky Diamond Tapered Rod TR-600 to składana osełka z prętem diamentowym, przeznaczona do ostrzenia krawędzi gładkich, ząbkowanych, haków do skórowania gut hook oraz haczyków wędkarskich.

Ostrzałka ma składaną konstrukcję wzorowaną na nożach typu motylek, dzięki czemu możemy ją wygodnie przenosić i szybko rozkładać w razie potrzeby.

Pręt z nasypem diamentowym o gradacji 600, idealnie sprawdzi szybkiego podostrzania lekko stępionych noży oraz ostrzenia właściwego przeprowadzanego w warunkach terenowych. Osełki diamentowe znacznie przyspieszają proces ostrzenia, dlatego są chętnie wybierane przez osoby, dla których wysoka ostrość i wydajność cięcia stanowią priorytet.

Stożkowy kształt osełki pozwala na ostrzenie nie tylko noży o gładkim ostrzu, ale również krawędzi ząbkowanych, noży myśliwskich z ostrzem do skórowania oraz haczyków wędkarskich.

Nylonowa rękojeść o profilowanym kształcie zapewnia ochronę dłoni podczas ostrzenia, a dzięki możliwości jej szybkiego składania również wygodę przenoszenia.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem