0

Noże kuchenne

Nóż Victorinox Swiss Classic 6.7831.FB ząbkowany, czerwony

Nóż Victorinox Swiss Classic 6.7831.FB ząbkowany, czerwony

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 77,90 PLN 63,33 PLN netto
Producent: Victorinox
Indeks: 40112
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 PLN (przedpłata) 12,49 PLN (pobranie)
Opis produktu

Victorinox Swiss Classic 6.7831.FB ząbkowany, czerwony to popularny nóż kuchenny do warzyw i owoców, wyposażony w ząbkowaną głownię oraz profilowaną rękojeść.

Niepozorny kuchenniak

Victorinox Swiss Classic 6.7831 powszechnie nazywany pikutkiem, to niepozorny nożyk, który w kuchni jest w stanie zastąpić większość klasycznych kuchenniaków.

Nóż doskonale radzi sobie nie tylko z obieraniem warzyw i owoców, ale również z krojeniem miękkich serów, wędlin, pieczywa, może być używany do smarowania, świetnie sprawdzi się przy filetowaniu i szatkowaniu zieleniny.

Tą niezwykłą funkcjonalność nóż zawdzięcza zastosowaniu dobrej stali oraz agresywnie profilowanych ząbków, które zachowują swoje właściwości nawet po częściowym stępieniu.

Stal nierdzewna

Głownia ze stali nierdzewnej, długo zachowuje ostrość, jest łatwa do ostrzenia i odporna na działanie korozji. Ostrze ma łagodnie zakończony sztych o zerowej penetracji, który zwiększa bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Komfort pracy

Profilowany chwyt z polipropylenu zapewnia wygodny i pewny chwyt podczas obierania warzyw i owoców.

Poręczny rozmiar, minimalny ciężar i doskonałe właściwości tnące oraz bezkonkurencyjna cena sprawiają, że Victorinox stanie się Twoim ulubionym narzędziem kuchennym.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem