0

Noże codziennego użytku (EDC)

Nóż składany Ganzo G620-G1

Nóż składany Ganzo G620-G1

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 39,90 32,44 netto
Producent: Ganzo
Indeks: 7974
EAN: 6955800400854
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Nóż codziennego użytku powinien być przede wszystkim niezawodny, ale także estetycznie wykonany. Ganzo Firebird F620-G1 nie tylko spełnia te warunki, ale także dobrze leży w dłoni. Solidne konstrukcja pozwala na wykonywanie większości prac, dzięki czemu produkt zyskuje wszechstronne zastosowanie. Przede wszystkim sprawdzi się jako składany nóż EDC, czyli narzędzie codziennego użytku. Metalowy klips pozwala wygodnie go przenosić. Charakterystycznymi cechami noży Ganzo z serii G620 jest częściowy szlif wklęsły, teksturowana rękojeść oraz flipper do szybkiego otwierania ostrza.

Blokowane ostrze ze stali nierdzewnej

Bezpieczne użytkowanie noża zapewnia blokada typu liner lock. System ten jest uważany za jeden z najbardziej niezawodnych. Oparty jest na sprężystej blaszce, która uniemożliwia złożenie ostrza. Nóż otwiera się za pomocą kołka pod kciuk umieszczonego na klindze lub flippera, który wraz z mechanizmem łożyskowym pozwala na szybkie otwarcie ostrza.

Głownię wykonano ze stali nierdzewnej typu 440, dzięki czemu nie musisz się szczególnie martwić o konserwację noża. Optymalne hartowanie nadaje stali twardości, odporności na zużycie i pozwala na jej stosunkowo łatwe ostrzenie. Ganzo Firebird F620-G1 ma ostrze ze szlifem wklęsłym. Dzięki niemu klinga wydajnie tnie i nie klinuje się w materiale. Dodając do tego niewielką grubość klingi, masz pewność, że jest to narzędzie o świetnych właściwościach tnących. Czarna powłoka chroni klingę przed zarysowaniem.

Charakterystyczna rękojeść noża Ganzo Firebird F620-G1

Teksturowana rękojeść jest cechą wyróżniającą serię folderów F620 Ganzo. Okładziny z tworzywa są mocowane do stalowych wkładek nadających konstrukcji odpowiedniej sztywności. Dzięki profilowanej rękojeści nóż dobrze i wygodnie leży w dłoni. Na końcu rękojeści znajduje się otwór do mocowania linki. Metalowy klips pozwala wygodnie i bezpiecznie przenosić nóż przy pasku lub w kieszeni.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem