0

Noże codziennego użytku (EDC)

Nóż Ruike składany P155-B czarny

Nóż Ruike składany P155-B czarny

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 179,00 PLN 145,53 PLN netto
Producent: Ruike
Indeks: 24177
EAN: 6942870371078
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,99 PLN (przedpłata) 12,49 PLN (pobranie)
Opis produktu

Ruike P155-B to stylowy nóż składany, o ergonomicznej rękojeści, łożyskowanej głowni z nierdzewnej stali 14C28N oraz podwójnej blokadzie zapewniającej wysoki poziom bezpieczeństwa.

Ruike P155 to duży nóż codziennego użytku, który wyróżnia się elegancką i jednocześnie bardzo funkcjonalną stylistyką oraz wysoką jakością zastosowanych materiałów.

Piaskowana głownia typu trailing point o długości 90 mm została wykonana ze szwedzkiej stali nierdzewnej 14C28N hartowanej w przedziale 58-60 HRC. Stal 14C28N z uwagi na wysoką czystość stopu wyróżnia się wysoką twardością, odpornością na korozję oraz co ważne dla użytkownika, długim utrzymywaniem ostrości roboczej. Profil trailing point oraz płaski szlif zapewniają bardzo dobre właściwości tnące, oraz wysoką penetrację. Wycięcie na palec (finger choil) w dolnej części głowni ułatwia precyzyjne prowadzenie noża.

Klingę można rozkładać jedną ręką za pomocą obustronnego kołka, co ułatwia wygodną obsługę osobom prawo i leworęcznym. Na osi głowni znajdują się łożyska kulkowe, zapewniające płynną i lekką pracę ostrza.

Nóż ma dwie blokady, standardową liner-lock oraz dodatkowy mechanizm stopujący ThumbUp pełniący funkcję bezpiecznika głównej blokady. Za komfort operowania nożem odpowiada profilowana rękojeść, którą tworzą frezowane okładziny z laminatu G-10 oraz wkładki wzmacniające ze stali 420. Nóż można przenosić na pasie lub w kieszeni przy użyciu sprężystego klipsa.

Ruike P155-B to elegancki nóż edc, który wyróżnia się swoją stylistyką, wyjątkową ergonomią i wysoką jakością wykonania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem