0

Noże codziennego użytku (EDC)

Nóż Ruike P843-B

Nóż Ruike P843-B

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 239,00 194,31 netto
Producent: Ruike
Indeks: 27324
EAN: 6942870371207
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Nóż Ruike P843-B

Poszukując wysokiej klasy narzędzia przeznaczonego do zadań specjalnych, warto zwrócić uwagę na składany nóż Ruike P843-B do codziennego użytku. Model ten łączy w sobie praktyczność, funkcjonalność oraz najwyższą jakość wykonania. Ponadto, charakteryzuje się także stylowym designem, który z pewnością przypadnie do gustu osobom zwracającym szczególną uwagę na wygląd narzędzi i staranne wykonanie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Najważniejsze zalety noża Ruike P843-B

Zdecydowanie najważniejszą zaletą noża Ruike P843-B jest masywne i solidne ostrze wykonane ze stali nierdzewnej Sandvik 12C27. W jej przypadku zawartość węgla jest zbliżona do popularnej stali 440A, jednak warto wspomnieć o jednoczesnym zachowaniu wyższej czystości składu. Dodatkowo prezentowany nóż jest bardzo wytrzymały, trwały i twardy, gdyż hartowanie metodą kriogeniczną gwarantuje trwałość w przedziale 57-59 HRC. Charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia, w tym również na ścieranie i korozję. Ostrze utrzymuje swoją ostrość przez długi czas, nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Praktyczny i niezawodny nóż Ruike

Mocną stroną noża Ruike P843-B jest możliwość łatwego i szybkiego ostrzenia przy użyciu ostrzałki kieszonkowej. Klinga o profilu drop-point wyróżnia się doskonałymi parametrami cięcia, co pozwala również na płynną, lekką i precyzyjną pracę przy zachowaniu maksymalnego komfortu użytkowania, gdyż nóż można rozłożyć i złożyć za pomocą jednej ręki. Rękojeść została wykonana z laminatu G10 i stali nierdzewnej. Dodatkową zaletą noża Ruike są dwie blokady – standardowa typu liner-lock oraz dodatkowa w postaci mechanizmu Thumb-Up.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem