0

Noże kuchenne

Nóż do jarzyn Victorinox ząbkowany czarny 6.7633

Nóż do jarzyn Victorinox ząbkowany czarny 6.7633

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 15,90 PLN 12,93 PLN netto
Producent: Victorinox
Indeks: 8862
EAN: 7611160003041
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 PLN (przedpłata) 12,49 PLN (pobranie)
Opis produktu

Victorinox to lider w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych i zestawów narzędzi kuchennych. Noże kuchenne i profesjonalne tej marki cieszą się światową renomą.

Noż tej firmy jest niezastąpionym kompanem w Twojej kuchni. Jego wyprofilowane, ząbkowane ostrze świetnie nada się do krojenia warzyw czy owoców. Antypoślizgowa rękojeść noża pozwala na pewny chwyt. Ostrze bardzo długo utrzymuje ostrość.

Doskonałej jakości stal i niezwykle staranne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Ostrza noży są bardzo starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością.

Zaokrąglona końcówka ostrza zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Matowe tworzywo, z którego jest wykonana rączka zapobiega wyślizgnięciu.Victorinoxto lider w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych i kieszonkowych zestawów narzędzi. Ponadto noże kuchenne i profesjonalne tej marki cieszą sięświatową renomą.Noż tej firmy jest niezastąpionym kompanem w Twojej kuchni. Jego wyprofilowane, ząbkowane ostrze świetnie nada się do krojenia warzyw i owoców. Antypoślizgowa rękojeść noża pozwala napewny chwyt. Ostrze bardzo długo utrzymuje ostrość.

Noż kuchenny Victorinox 6.7633 jest niezastąpionym kompanem w Twojej kuchni. Jego wyprofilowane, ząbkowane ostrze świetnie nadaje się m.in. do krojenia warzyw czy owoców. Antypoślizgowa, profilowana rękojeść noża pozwala na pewny chwyt i zapobiega wyślizgnięciu. Ostrze bardzo długo utrzymuje ostrość.

Doskonałej jakości stal i niezwykle solidne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Noże są starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością. Zaokrąglona końcówka ostrza zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem