0

Noże codziennego użytku (EDC)

Nóż Benchmade 3400BK Autocrat

Nóż Benchmade 3400BK Autocrat

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 789,00 1 454,47 netto
Producent: Benchmade
Indeks: 27350
EAN: 610953151973
Status: chwilowo brak
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Benchmade 3400BK Autocrat to sprężynowy nóż OTF, wyposażony w głownię ze stali CPM-S30V, oraz rękojeść z frezowanego laminatu G-10.

Benchmade Autocrat to nowoczesny nóż automatyczny typu OTF (out of front), stworzony z myślą o codziennym użytkowaniu, oraz pasjonatach sprawdzonych wojskowych rozwiązań.

Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali

Nóż ma smukłą sztyletową głownię o profilu dagger, wykonaną z amerykańskiej stali nierdzewnej CPM-S30V zahartowanej do twardości 58-60 HRC. Klinga ma dwie krawędzie tnące oraz matowo-czarną powłokę ochronną DLC, zwiększającą odporność na zużycie.

Ostrze rozkładamy poprzez przesunięcie moletowanego suwaka do przodu, złożenie wymaga jedynie cofnięcia suwaka w przeciwnym kierunku.

Cały proces odbywa się błyskawicznie i co najważniejsze w sposób bardzo bezpieczny, ponieważ po rozłożeniu klingi jest ona blokowana w aż 3 miejscach.

Nóż przystosowany do działań taktycznych

Nie musimy się również martwić o przypadkowe rozłożeniu ostrza, jest ono wysuwane dopiero po pełnym i świadomym przesunięciu suwaka. Przycisk ma agresywne frezowanie, dzięki czemu nóż można obsługiwać także rękawiczkach.

Śruby montażowe oraz suwak mają niebieskie wykończenie, które efektownie kontrastuje z czarną kolorystyką i podkreśla nowoczesny charakter noża.

Komfort oraz łatwość operowania nożem zapewnia rękojeść wykonana z frezowanego laminatu G-10. Chwyt ma profilowany kształt, jego powierzchnię poddano radełkowaniu, co gwarantuje doskonałą przyczepność do dłoni oraz zapobiega wyślizgnięciu się noża.

Benchmade 3400BK Autocrat ma wysoko osadzony klips ułatwiający dyskretne przenoszenie noża w kieszeni oraz mocowanie na pasie lub plecaku.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem