0

Narzędzia specjalistyczne

Nóż Benchmade 176BK SOCP Dagger

Nóż Benchmade 176BK SOCP Dagger

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 439,00 356,91 netto
Producent: Benchmade
Indeks: 5645
EAN: 610953138806
Status: chwilowo brak
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Benchmade 176BK SOCP Dagger to dyskretny nóż taktyczny o szkieletowej konstrukcji, zaprojektowany z udziałem twórcy programu S.O.C.P, systemu walki używanego przez jednostki specjalne US Army.

Prosty i wytrzymały

Benchmade 176BK to taktyczny sztylet wykonany w całości ze stali nierdzewnej 440C, pokrytej warstwą czarnego teflonu  Nóż ma konstrukcję full-tang (z ang. pełny trzpień), co oznacza, że wykonano go z jednego kawałka stali

Smukłe dwustronne ostrze o długości 82 mm zakończone jest agresywnym czubkiem o doskonałych właściwościach penetracyjnych.

Ergonomiczna rękojeść

Na wąskiej rękojeści oraz u nasady głowni wykonano poprzeczne frezy poprawiające chwyt noża. Chwyt ma anatomiczne wycięcia na palce, dlatego nóż nie wyślizguje się nawet ze spoconej dłoni.

Z tyłu rękojeści znajduje się charakterystyczny pierścień, ułatwiający dobycie noża z pochewki, umożliwiający błyskawiczną zmianę chwytu oraz zadawanie ciosów młotkowych. Umiejętne wykorzystanie pierścienia, w praktyce eliminuje możliwość przejęcia noża przez napastnika.

Polimerowa pochewka

Do bezpiecznego przenoszenia narzędzia służy polimerowa pochewka z klipsem, kompatybilna z systemem MOLLE, może być zatem mocowana na kamizelkach, pasach i panelach wojskowych.

Benchmade 176BK SOCP Dagger jest łatwy do przenoszenia i ukrycia, dlatego świetnie sprawdzi się jako „broń ostatniej szansy”.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem