0

Narzędzia specjalistyczne

Nóż Benchmade 175BK CBK

Nóż Benchmade 175BK CBK

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 399,00 324,39 netto
Producent: Benchmade
Indeks: 9529
EAN: 610953122362
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Benchmade 175BK CBK to kompaktowy sztylet naciskowy wyposażony w obustronną głownię ze stali nierdzewnej 440C, gumowany chwyt oraz pochewkę z kydexu.

Prosty i wytrzymały

Benchmade 175BK CBK to sztylet taktyczny wykonany w całości ze stali nierdzewnej 440C, pokrytej warstwą czarnego teflonu. Nóż ma konstrukcję full-tang (z ang. pełny trzpień), co oznacza, że wykonano go z jednego kawałka stali.

Smukłe dwustronne ostrze o długości 63 mm zakończone jest mocnym sztychem o doskonałych właściwościach penetracyjnych. Klinga ma obustronny jelec chroniący dłoń przed ześlizgnięciem się na ostrze.

Ergonomiczna rękojeść

Otwarta rękojeść w kształcie litery D pozwala na silny i stabilny chwyt noża. Prawidłowy chwyt sztyletu w praktyce eliminuje możliwość przejęcia noża przez napastnika. Rękojeść pokryto dodatkowo twardą gumą, podnosząc komfort oraz przyczepność noża.

Pochewka w standardzie Molle

Do bezpiecznego przenoszenia narzędzia służy kydexowa pochewka z klipsem, kompatybilna z systemem MOLLE, dzięki czemu nóż można mocować na kamizelkach, pasach i panelach wojskowych.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem