0

Noże taktyczne

Nóż Benchmade 173BK Mini SOCP

Nóż Benchmade 173BK Mini SOCP

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 409,00 332,52 netto
Producent: Benchmade
Indeks: 26985
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Benchmade 173BK Mini SOCP to mniejsza wersja popularnego noża taktycznego, przeznaczona do skrytego przenoszenia i samoobrony.

Benchmade 173BK Mini SOCP ma taki sam chwyt jak w pełnowymiarowej wersji, jednak dzięki mniejszym rozmiarom ostrza (56 mm) jest znacznie wygodniejszy i łatwiejszy do przenoszenia.

Ostrze powstało z wysokiej jakości stali nierdzewnej

Benchmade Mini SOCP to taktyczny sztylet wykonany w całości ze stali nierdzewnej 440C, pokrytej czarną warstwą ochronną. Dwustronne ostrze jest zakończone agresywnym czubkiem o doskonałych właściwościach penetracyjnych.

Profilowana rękojeść oraz nasada głowni mają antypoślizgowe karbowania poprawiające chwyt noża. Benchmade 173BK Mini SOCP wyróżnia się, dzięki zastosowaniu charakterystycznego zakończenia w formie karbowanego pierścienia.

Takie rozwiązanie pozwala na błyskawiczne dobycie noża z pochewki, ułatwia operowanie dowolną ręką oraz praktycznie eliminuje możliwość przejęcia noża przez napastnika.

Nóż taktycznyny wyposażony w pochewkę

Do bezpiecznego przenoszenia narzędzia służy polimerowa pochewka z klipsem, kompatybilna z systemem MOLLE, może być zatem mocowana na kamizelkach, pasach i panelach wojskowych.

Autorem tego projektu jest Greg Thompson, który na co dzień zajmuje się szkoleniem żołnierzy z zakresu walki wręcz (CQB) przy wykorzystaniu noży oraz broni ostrej.

Benchmade 173BK Mini SOCP jest łatwy do przenoszenia i ukrycia, dlatego świetnie sprawdzi się jako „broń ostatniej szansy”.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem