0

Noże myśliwskie

Nóż Benchmade 15060-2 HUNT

Nóż Benchmade 15060-2 HUNT

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 739,00 PLN 600,81 PLN netto
Producent: Benchmade
Indeks: 9160
EAN: 610953143428
Status: chwilowo brak
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Noże serii Benchmade HUNT to prestiż posiadania prawdopodobnie najnowocześniejszych noży myśliwskich na świecie. Noże te powstały dzięki licznym projektom badawczym, testom laboratoryjnym oraz doświadczeniu myśliwych. Zostały one wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Wszystko to sprawia, że noże serii Hunt doskonale nadają się do oprawiania zwierzyny i wykonywania wszelkich prac, od porąbania drewna na ogniska po przygotowanie posiłku w leśnych ostępach.

Benchmade HUNT model Grizzly Creek 15060-2 to klasyczny i w pełni funkcjonalny składany nóż myśliwski. To także ciekawa propozycja na podręczny nóż składany jako podstawowe narzędzie tnące dla miłośników wszelakich wypraw i bytowania na łonie natury. Warto dodać że model ten wyposażony jest w chowany w rękojeści hak, który świetnie sprawdzi się podczas sprawiania zwierzyny oraz jako narzędzie o wyspecjalizowanym przeznaczeniu (hak ratowniczy).

Model Benchmade HUNT 15060-2 to nóż ze składaną klingą który dzięki tradycyjnej i funkcjonalnej geometrii ostrza sprawdzi się nie tylko jako podstawowe narzędzie tnące każdego myśliwego. Częściowy płaski szlif oraz odpowiednia długość ostrza wynosząca 80 mm oraz jego grubość 3 mm zapewni prawidłowe właściwości tnące oraz wytrzymałość. Stal wysokiej jakości S30V została zahartowana do wartości 58-60HRC i będzie długo trzymać odpowiednią ostrość, a ponowne ostrzenie nie będzie stanowić problemu.

Wygodna rękojeść z anatomicznie profilowanymi okładzinami wykonanymi z klasycznego drewna zapewni wygodę podczas długiej pracy nożem, a odpowiednie profilowanie poprawi pewność chwytu. Konstrukcja zapewnia łatwe utrzymanie noża w czystości.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem