0

Wykrywacze metali Nokta & Makro

Wykrywacze metali Nokta & Makro cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów na całym świecie. Musisz wiedzieć, że ich produkcja odbywa się z wykorzystaniem najnowszych zaawansowanych technologii. Doświadczenie firmy przekłada się na bardzo wysoką jakość produktów. Producent Nokta & Makro wyróżnia się wśród produktów znajdujących się w podobnym zakresie cenowym, a jego urządzenia górują nad droższymi wykrywaczami. Niezależnie od tego, czy poszukujesz wykrywacza hobbystycznego, bardziej zaawansowanego, czy urządzenia do zabawy dla malucha, szeroka oferta marki Nokta & Makro zawiera produkty idealne do różnych zastosowań. Liczne badania i testy przeprowadzane przez tureckiego producenta przekładają się na funkcjonalność i innowacyjność proponowanych rozwiązań.


Wykrywacz metali Nokta & Makro – na co zwrócić uwagę?


Ważnym aspektem przy wyborze odpowiedniego wykrywacza będzie sprawdzenie parametrów sprzętu i dostosowanie ich do Twoich oczekiwań. Na ich podstawie ustalisz, czy wykrywacz nadaje się do zamierzonej pracy. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę częstotliwość emitowanych fal. Jeżeli poszukujesz niewielkich przedmiotów tuż pod powierzchnią, musisz sięgnąć po urządzenie emitujące fale o wysokiej częstotliwości. Natomiast odnalezienie skarbów o dużych gabarytach i ukrytych głęboko pod ziemią umożliwi Ci sprzęt emitujący fale o niskiej częstotliwości. W ofercie sklepu CEL-PAL znajdziesz wielofunkcyjne wykrywacze, które pozwolą Ci odnaleźć wszelkiego rodzaju metalowe przedmioty znajdujące się pod badaną powierzchnią.


Jak działa Nokta & Makro metal detector?


Wykrywacz metali zbudowany jest z długiego wysięgnika oraz cewki fal elektromagnetycznych. Wytwarzane pole elektromagnetyczne przenika do gruntu. Metalowe przedmioty, które znajdą się w zasięgu wykrywacza, zaczynają wytwarzać własne pole i generować fale. Odbierająca je cewka sygnalizuje obecność obiektu. Producent wykrywaczy metali Nokta & Makro oferuje najwyższej jakości sprzęt posiadający baterie zasilające oraz panele kontrolne.

Urządzenie do gruntu Simplex uczyni Cię pasjonatem aktywnego poszukiwania skarbów. W CEL-PAL znajdziesz urządzenia wyposażone w podświetlane wyświetlacze (a także podświetlaną klawiaturę), ładowarki sieciowe, wbudowany akumulator lipol, wbudowany nadajnik, ze słuchawkami makro green edition (wbudowany nadajnik pozwala na bezprzewodową łączność) oraz w wiele innych elementów, które sprawią, że wykrywacz metalu Nokta spełni Twoje oczekiwania. Ponadto niektóre z nich sprzedawane są w zestawach, w których znajduje się: latarka LED (lub latarki LED), plecak, saszetka biodrowa, pokrowiec oraz kabura. Urządzenia z pokrowcami z teleskopowym stelażem z oferty CEL-PAL są proste w obsłudze dla niewprawionego, początkującego poszukiwacza. Jednocześnie oferują możliwość rozwoju swoich umiejętności. Nokta Makro Simplex jest wystarczająco prosty, by posłużyć za urządzenie do nauki detekcji, a w tym przedziale cenowym oferowane możliwości są wyjątkowo rozbudowane. Posiadają najczęściej cztery główne programy pracy oraz programy dodatkowe, których nie mają porównywalne wykrywacze metali. Wykrywacze Nokta Makro Simplex to doskonała szybkość detekcji, odznaczająca się stabilną pracą niezależnie od Twojego doświadczenia.


Wykrywacze metali Nokta & Makro – wysoka jakość i funkcjonalność


Producent wykrywaczy metali Nokta & Makro wyszedł naprzeciw Twoim potrzebom, tworząc profesjonalny sprzęt w niskiej cenie. Takie podejście przyczynia się do tego, że wykrywacze metali Nokta zyskują coraz więcej pozytywnych opinii użytkowników. Uniwersalny Nokta & Makro metal detector sprawdzi się na lądzie w warunkach wysokiej mineralizacji, a dzięki pełnej wodoszczelności może być używany także w zbiornikach wodnych przy pełnym zanurzeniu. Wszędzie będzie odznaczał się stabilną pracą. Nie musisz martwić się o trudności w obsłudze - wykrywacze metali posiadają menu oparte na intuicyjnym interfejsie, pozwalające obsługiwać główne programy i tryby pracy, dostosowując urządzenie do każdego rodzaju terenu.

Programy all metal, funkcje dyskryminujące niepożądane śmieciowe cele (do tej pory niedostępne w wielu urządzeniach), wyjątkowa ergonomia i lekka konstrukcja - wszystko to mają wykrywacze Nokta. Pomogą Ci one zaimponować doświadczonym poszukiwaczom oraz zapewnią szybkie wyszukiwanie skarbów i wygodne warunki użytkowania. Specyfikacja poszczególnych urządzeń zakłada - selektywność, wielkości pomiarów, powiadomienia za pomocą wibracji, wyświetlanie, tempo ładowania baterii, pomiar głębokości celu oraz możliwość włączenia wybranych programów. To najważniejsze kryteria różnicujące poszczególne modele.

Wykrywacze metali Nokta & Makro

Kontakt ze sklepem