0

Do zaawansowanego użytku

MINELAB E-Trac Pro - detektor / wykrywacz metali

MINELAB E-Trac Pro - detektor / wykrywacz metali

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 6 499,00 5 283,74 netto
Producent: MINELAB
Indeks:
Status: dostępny na zamówienie
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

E-Trac Pro to najnowszy oraz najbardziej zaawansowany technologicznie wykrywacz firmy Minelab, który wyznacza nowe standardy dla innych producentów detektorów metali. 

E-Trac firmy Minelab jest najbardziej technologicznie zaawansowanym wykrywaczem metali, pracujących w unikalnej technologii FBS (Full Band Spectrum). Jego mocna konstrukcja, innowacyjny panel sterujący, intuicyjne menu, przejrzysty wyświetlacz LCD, solidna i lekka cewka oraz szerokie możliwości ustawienia dyskryminacji zdecydowanie odróżniają E-Traca od innych dostępnych wykrywaczy. 

Minelab wykonał kolejny znaczący krok naprzód, poprzez wprowadzenie portu USB, który pozwala na ładowanie ustawień, trybów pracy użytkownika oraz wzorców dyskryminacji z domowego komputera. 

E-Track znajduje przedmioty metalowe we wszelkich rodzajach silnie zmineralizowanego gruntu, takich jak grunty bardzo słone, mokry piasek na plaży, czy morska woda lub grunty silnie magnetyczne. Dzięki E-Track możesz stać się jednym z tych detektorystów, którzy łączą aktywność z emocjami towarzyszącymi odnajdywaniu monet, biżuterii i innych niezwykłych przedmiotów. 

Technologia E-Trac 

E-Trac pracuje w technologii szerokiego spektrum częstotliwości (Full Band Spectrum – FSB), używając częstotliwości od 1,5kHz do 100kHz dzięki szybkiemu mikroprocesorowi. Duży zakres częstotliwości pracy oznacza, że sygnały z cewki analizowane są wielokrotnie. To pozwala na klasyfikowanie wykrytych przedmiotów zgodnie z ich właściwościami przewodzącymi i ferromagnetycznymi oraz na analizowanie większej ilości informacji, dzięki czemu identyfikacja przedmiotów jest dokładniejsza. 

Wyświetlacz typu Smartfind stanowi unikalną, dwuwymiarową skalę dyskryminacji, która wskazuje własności ferromagnetyczne i przewodzące przedmiotów. Taki sposób wskazywania własności przedmiotów wraz z możliwością dyskryminowania pozwala eliminować śmieci, zapewniając jednocześnie wykrywanie wartościowych przedmiotów. 

Technologia wykrywacz E-Trac oznacza:

 • Większą głębokość wykrywania;
 • Większą czułość dla wielu różnych typów przedmiotów;
 • Mniej zakłóceń elektromagnetycznych;
 • Dokładniejszą identyfikację znalezisk.E-Trac Xchange 

E-trac Xchange pozwala na ładowanie i zgrywanie ustawień detektora poprzez port USB do Twojego komputera PC. Rozwiązanie to stworzono aby umożliwić szybkie konfigurowanie E-Traca do danych warunków terenowych oraz preferowanego rodzaju poszukiwań. 

Teraz możesz wymieniać się doświadczeniami oraz programami z innymi użytkownikami. Płytka instalacyjna CD dołączona jest do wykrywacza, abyś mógł natychmiast skorzystać z oprogramowania. 

Możesz stworzyć swoją własną bibliotekę zawierającą historię Twoich poszukiwań. Załaduj i zachowaj Swoje najlepsze ustawienia wykrywacza dla poszczególnych miejsc i załaduje je, gdy będą użyteczne. Nie ma limitu dla ilości ustawień, które możesz zapisać na swoim komputerze. Dlatego wydobądź jak najwięcej możliwości ze Swojego E-Traca bez obawy o utracenie najlepszych ustawień! 

Nowe rozwiązania wprowadzone w E-Trac

 1. Wykrywacz E-Trac umożliwia wymianę informacji za pośrednictwem złącza USB i oprogramowania E-Trac Xchange co pozwala na tworzenie, ładowanie i przesyłanie ustawień wykrywacza i wzorców dyskryminacji w pamięci wykrywacza, zachowywanie ich w pamięci komputera PC oraz wymianę z innymi użytkownikami poprzez Internet.
 2. Bardzo lekka, wodoodporna 11 calowa cewka zapewnia dokładniejsze i precyzyjniejsze namierzanie obiektu na znacznych głębokościach.
 3. Funkcja QuickMask posiada niezależnie ustawiany poziom maskowania przedmiotów w zakresie żelaza i metali kolorowych oddzielnie, co pozwala na szybką i prostą edycję wzorca dyskryminacji.
 4. Ekran Smartfind zapewnia sprawdzony już sposób dyskryminacji oraz identyfikacji obiektu w oparciu o jego przewodność i zawartość żelaza.
 5. Poziom dyskryminacji z radykalnie poprawioną identyfikacją głębiej położonych przedmiotów.
 6. Funkcja czułości, która może być ustawiona w trybie automatycznym, ręcznym oraz wskazująca „sugerowaną” wartość ustawienia.
 7. Ulepszone ustawienia sygnału progowego „Treshold”, które można ustawić w skali od 1 do 50 punktów, pozwalają na większą precyzję w namierzaniu obiektów dopasowując się do wymagań użytkownika.
 8. Funkcja Pinpoint ze wskazaniami dźwiękowymi oraz wizualnymi pozwala na określenie rozmiaru przedmiotu oraz identyfikację precyzyjniejsz? niż kiedykolwiek przedtem.
 9. Cztery fabryczne tryby pracy przygotowane przez specjalistów z firmy Minelab pozwalają na natychmiastowe poszukiwanie monet (Coins), poszukiwanie w mocno zaśmieconym terenu (High Trash), na plażach (Beach) oraz poszukiwanie innych wartościowych przedmiotów (Relics).
 10. Cztery tryby użytkownika, które możesz zapisać swoimi osobistymi ustawieniami oraz wzorcami dyskryminacji.
 11. Możliwość ustawienia trybu w zależności od gruntu (Neutral i Diffcult), umożliwiająca pracę w większości warunków terenowych.
 12. Możliwość pracy w silnie zaśmieconym terenie – ustawiona w pozycji High pozwala na lepszą identyfikację wartościowych przedmiotów wśród ?mieci, ustawiona w pozycji Low pozwala na skuteczną pracę w mniej zaśmieconym terenie.
 13. Nowocześnie zaprojektowany panel sterowania oraz nowa, logiczna struktura Menu pozwala na szybką, intuicyjną obsługę poszczególnych funkcji i jest bardzo łatwa w użyciu.

Specyfikacja
Sygnał nadawczy Pełne spectrum częstotliwości - Full Band Spectrum (FBS) - 28 częstotliwości od 1.5kHz do 100kHz.
Mikroprocesor Potężny i szybki 32 bitowy mikroprocesor o częstotliwości 48MHz.
Złącze Złącze USB do komunikacji z komputerem PC.
Oprogramowanie Intuicyjny interfejs użytkownika, szybka obróbka sygnału.
QuickMask™ Szybkie i łatwe ustawienie dyskryminacji w zakresie żelaza i w zakresie przewodnictwa metali.
Wskaźnik głębokości Bardzo dokładne wskazanie głębokości w trybie normalnego szukania oraz w trybie namierzania Pinpoint.
Eliminacja zakłóceń
Noise Cancel
Możliwość automatycznego i ręcznego ustawienia jednego z 11 kanałów eliminujących zakłócenia elektromagnetyczne.
Funkcja namierzania
Pinpoint
Statyczna funkcja namierzania z modulowanym dźwiękiem i wskaźnikiem na LCD. Praca w dwóch trybach: normalnego namierzania oraz określania wielkości przedmiotu.
Tryby Pracy 4 ustawienia fabryczne oraz 4 tryby określone przez użytkownika.
Dyskryminacja Dwuwymiarowa z wyświetlaczem Smartfind™.
Identyfikacja przedmiotu Dwuwymiarowy pomiar charakterystyki metali w zakresie przewodności 1-50, oraz własności magnetycznych 1-35.
Regulacja czułości W pełni zautomatyzowane z możliwością ręcznego ustawienia rodzaju poszukiwania od bardzo głębokiego do normalnego w zakresie od 1do 30.
Wskaźnik głębokości Tak. Obecnie z uaktualnianym stanem podczas namierzania
Regulacja czułości Do wyboru: półautomatyczne i ręczne
(w zakresie 1-32)
Wskaźnik czułości Możliwość ustawienia trybu AUTO, trybu ręcznego oraz sugerowany przez detektor.
Sygnał progowy W pełni regulowany poziom w zakresie od 1- 50
Wskazania Audio 4 ustawienia: Normal, Long, Smooth, Pitch Hold
Identyfikacja tonowa 1, 2, 4 tony i tryb Multi-tone; Ustawienia użytkownika w zależności od reakcji na przewodność i ferromagnetyczność metalu
Wysokość dźwięków 30 punktów ustawienia wysokości dźwięków dla lepszej identyfikacji rodzaju metalu
Reakcja na metal Do wyboru Szybka (Fast) i powolna na głęboko położone obiekty (Deep)
Określenie gęstości zaśmiecenia terenu Niski dla terenów o małym natężeniu zaśmiecenia oraz wysoki dla terenów o wysokim stopniu zaśmiecenia
Tryby dostrojenia do gruntu Automatyczna kompensacja wpływu gruntu oraz zawansowana filtracja cyfrowa
Ustawienia gruntu Neutralne dla większości warunków gruntowych, trudne dla bardziej zmineralizowanych gruntów.
Cewka Lekka, wodoszczelna cewka typu DD 11” (28cm) z osłonś
Zasilanie Akumulator 1600mAh lub baterie alkaliczne (baterie nie są dostarczane z wykrywaczem)
Wskaźnik niskiego poziomu baterii Wskazania dźwiękowe oraz wizualne
Wyświetlacz


3 Lata (36 miesięcy)
gwarancji międzynarodowej!!!
Panel ciekłokrystaliczny o dużej przekątnej 3.4” (8.65cm) ze skalą szarości, ustawieniem


po zarejestrowaniu się na stronie www.minelab.com w przeciagu 14 dni od zakupu bez rejestracji gwarancja krajowa 24 miesiąceW skład zestawu wchodzi: detektor E-Trac z POLSKIM językiem menu, sonda (cewka) 11”DD, osłona sondy, ładowarka sieciowa, dedykowany akumulator NiMh, adapter na baterie, słuchawki KOSS, kabel USB


UWAGA!!! Istnieje możliwość zakupu tego detektora na raty w systemie Santander!!!

aby tego dokonać należy złożyć zamówienie na wybrany detektor i:
- przy wyborze formy wysyłki wybrać - Kurier DPD (zakup na raty Santander)
- przy wyborze sposobu zapłaty - Raty Santander

Następnie po wypełnieniu wszystkich niezbędnych danych i zatwierdzeniu zamówienia
nastąpi przekierowanie na stronę systemu Santander i trzeba będzie wypełnić formularz ratalny
oraz bardzo ważne - go zatwierdzić, w innym przypadku całą procedurę trzeba będzie powtórzyć od nowa

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem