0

Magnesy neodymowe

Magnes neodymowy BLACK MAGNET F600 do 600 kg

Magnes neodymowy BLACK MAGNET F600 do 600 kg

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 319,00 259,35 netto
Producent: Black Magnet
Indeks:
Status: 2-5 dni
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

BLACK MAGNET F200 - Udźwig do 200kg


Magnes F200 jest jednym z najpopularniejszych modeli, zrywalność na poziomie 200 kg, doskonale sprawdzi się w poszukiwaniu militarki. Jest wygodny i praktyczny w użyciu. Każda osoba bez specjalnego treningu fizycznego może znaleźć i wydobyć metalowe przedmioty z głębin jeziora, rzeki lub studni. Magnes poradzi sobie zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. Brud i olej nie będą przeszkodą w podnoszeniu ładunku i utrzymywaniu go. Zaprojektowany jako podwodny, magnes Black Magnet nie podlega korozji. 

W sytuacjach, w których musisz podnosić ciężkie metalowe przedmioty, z pewnością pomoże Ci magnes neodymowy o sile przyczepności 200 kg Black Magnet F200. Model Black Magnet F200 jest idealny dla początkujących, a także dla doświadczonych poszukiwaczy. Za pomocą tego magnesu neodymowego możliwe będzie zbieranie żeliwa, stali i innych przedmiotów metalowych z gruntów rolnych, zbiorników wodnych, terenów zagrodowych i stref przemysłowych.

Specyfikacja:

Udźwig - 200 kg


Szerokość - 75 mm


Wysokość - 16 mm


Waga - 750 g

Doskonała jakość, precyzja wykonania oraz konkurencyjna cena, wszystko to charakteryzuje magnesy do poszukiwań Back Magnet.

Eksploracja zakończy się powodzeniem, jeśli magnes zostanie poprawnie wybrany. W naszym sklepie doradzimy ci optymalny model magnesu neodymowego dla określonego rodzaju poszukiwań. Sprawdzaj i porównaj, na rynku jest wiele magnesów o takich samych parametrach ale różnych rozmiarach, musimy pamiętać iż większa powierzchnia wpływa efektywnie na udźwig. Magnesy do łowienia Black Magnet są jednymi z największych dostępnych na rynku. Należy tez pamiętać iż kształt przedmiotu, stopień jego skorodowania wpływa na siłę udźwigu.

Uwaga:

  • Trzymaj magnesy z dala od urządzeń elektrycznych/elektronicznych.
  • Magnesy mogą zranić palce podczas odłączania przedmiotów.
  • Magnesy mogą być używane przez dzieci tylko pod nadzorem dorosłych.

W naszej ofercie dostępne także profesjonalne liny nylonowe z karabińczykami ze stali nierdzewnej.

W zestawie:

  • Uchwyt w komplecie
  • Gwarancja 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video

Kontakt ze sklepem