0

Magnesy neodymowe

Magnes neodymowy BLACK MAGNET F120 do 120kg

Magnes neodymowy BLACK MAGNET F120 do 120kg

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 99,00 80,49 netto
Producent: Black Magnet
Indeks:
Status: 2-5 dni
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

BLACK MAGNET F120 - Udźwig do 120kg

Magnes neodymowy wykonany jest ze związków boru, neodymu i żelaza. Jest w stanie utrzymać duże przedmioty o wadze do 120 kg. Magnes do poszukiwań Black Magnet F120 jest doskonałym magnesem podwodnym do wyszukiwania i wydobywania obiektów na powierzchnie. Jest wygodny i praktyczny w użyciu. Każda osoba bez specjalnego treningu fizycznego może znaleźć i wydobyć metalowe przedmioty z głębin jeziora, rzeki lub studni. Po prostu wrzuć magnes do wody i wyjmij zgubiony przedmiot. Niezaprzeczalną zaletą magnesu neodymowego jest zdolność do przyciągania przedmiotów ubrudzonych smarem lub benzyną. Zaprojektowany jako podwodny, magnes Black Magnet nie podlega korozji. 

Specyfikacja:

Udźwig - 120 kg


Szerokość - 67 mm


Wysokość - 12 mm


Waga - 320 g

Doskonała jakość, precyzja wykonania oraz konkurencyjna cena, wszystko to charakteryzuje magnesy do poszukiwań Back Magnet.

Eksploracja zakończy się powodzeniem, jeśli magnes zostanie poprawnie wybrany. W naszym sklepie doradzimy ci optymalny model magnesu neodymowego dla określonego rodzaju poszukiwań. Sprawdzaj i porównaj, na rynku jest wiele magnesów o takich samych parametrach ale różnych rozmiarach, musimy pamiętać iż większa powierzchnia wpływa efektywnie na udźwig. Magnesy do łowienia Black Magnet są jednymi z największych dostępnych na rynku. Należy tez pamiętać iż kształt przedmiotu, stopień jego skorodowania wpływa na siłę udźwigu.

Uwaga:

  • Trzymaj magnesy z dala od urządzeń elektrycznych/elektronicznych.
  • Magnesy mogą zranić palce podczas odłączania przedmiotów.
  • Magnesy mogą być używane przez dzieci tylko pod nadzorem dorosłych.

W naszej ofercie dostępne także profesjonalne liny nylonowe z karabińczykami ze stali nierdzewnej.

W zestawie:

  • Uchwyt w komplecie
  • Gwarancja 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video

Kontakt ze sklepem