0

Lornetki myśliwskie

Lornetka Vortex Diamondback HD 10x28

Lornetka Vortex Diamondback HD 10x28

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 969,00 787,80 netto
Producent: Vortex Optics
Indeks: 26793
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Lornetka Vortex Diamondback HD 10x28

Bez względu na to, czy praktykujemy turystykę, wyprawy outdoorowe czy myślistwo - dobra lornetka to podstawa. Z tego powodu w ofercie naszego sklepu znajduje się lornetka 10x28 z serii Vortex Diamondback HD. Jej solidna, aluminiowa konstrukcja jest odporna na wodę i wstrząsy. Zapewnia nie tylko wytrzymałość tego sprzętu, ale zarazem sprawia, że jest on lekki i poręczny. Wbudowane w nią wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne pozwalają na dokonywanie komfortowej obserwacji, a specjalna powłoka zapobiega osadzaniu się na szkłach pary.

Lornetka Vortex Diamondback 10x28 - atuty

Niewątpliwym atutem, jaki skrywa lornetka Vortex Diamondback HD 10x28 jest jej 10-krotne powiększenie. Dzięki niemu oraz zastosowanemu systemowi optycznemu HD (High Density), umożliwia ona obserwowanie odległego obrazu nie tylko w naturalnych barwach, ale także w wyjątkowo wysokiej ostrości od krawędzi do krawędzi oraz dużej rozdzielczości. Obraz w lornetce jest jasny nawet w przypadku niekorzystnych warunków oświetleniowych, dzięki czemu dokonywanie obserwacji jest czystą przyjemnością dla użytkownika.

Elementy zestawu

Kupując w naszym sklepie lornetkę Vortex Diamondback HD 10x28, w zestawie otrzymujesz także pasek na szyję ułatwiający jej komfortowy transport. By zapewnić bezpieczeństwo sprzętu, producent dodatkowo w zestawie oferuje futerał, a także zakrywki na szkła lornetki. Oprócz tego w wyposażeniu znajdziesz ściereczkę potrzebną do właściwego czyszczenia oraz instrukcję dystrybutora i jego gwarancję. Co istotne, firma Vortex Optics zapewnia dożywotnią gwarancję VIP, zgodnie z którą Twoja lornetka - jeśli ulegnie uszkodzeniu - zostanie bezpłatnie wymieniona na nowy model lub naprawiona.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem