0

Lokalizatory sieci kabli i rur

Lokalizator kabli CAT 4+ Genny generator

Lokalizator kabli CAT 4+ Genny generator

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 10 999,00 8 942,28 netto
Stara cena: 12 999,00 10 568,29 netto
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Wykrywacz metali Multi Kruzer 5/14/19 kHz 11" DD + PulseDive Pointer NOKTA & MAKRO

W zestawie Multi Kruzer znajdziesz wysokiej klasy sondę 11" DD oraz PulseDive Pointer, zwiększający przydatność detektora do poszukiwań w zbiornikach wodnych. Urządzenie pracuje na 3 różnych częstotliwościach - 5, 14 i 19 kHz, co czyni z niego detektor o wszechstronnym użyciu. Wysoki poziom szczelności gwarantuje wytrzymałość i odporność na działanie wody przy zanurzeniu nawet na 5 metrów.

Tryby pracy i specyfikacja techniczna Multi Kruzer 5/14/19 kHz 11" DD

Multi Kruzer 5/14/19 kHz 11" DD to urządzenie z zaprogramowanymi 6 trybami pracy, przeznaczonymi do odnajdywania określonych przedmiotów, metali lub do przeszukiwania różnego typu podłoży. Informacje o odnalezieniu są sygnalizowane za pomocą określonych tonów i wibracji, wśród których znajduje się dźwięk informujący o odnalezieniu żelaza.

Komfortowa praca z urządzeniami Makro Multi Kruzer

Urządzenia marki Makro cieszą się popularnością ze względu na ich wytrzymałość i żywotność. Model Multi Kruzer 5/14/19 kHz 11" DD pozwala także na nieprzerwaną pracę przez długi czas, dzięki wbudowanej baterii LiPol 3700 mAh oraz możliwości podłączenia zasobnika dla baterii AA lub powerbanku.

Pomimo dużej liczby dodatków, funkcjonalności i usprawnień, modele Multi Kruzer 5/14/19 kHz 11" DD należą do urządzeń średnio-ciężkich, o wadze około 1,5 kg. Regulowany rozmiar sztycy pozwala na dostosowanie wielkości detektora do potrzeb użytkującej osoby. Możesz uzupełnić go także o akcesoria do wykrywaczy, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Lokalizatory kabli i rur CAT 4+ z generatorem Genny

Każda inwestycja budowlana, czy też drogowa, gdzie występuje konieczność naruszenia gruntu, wymaga od wykonującego wykopy szczególnej ostrożności z uwagi na obecność usytuowanych w ziemi kabli i rur ziemnych, również PVC. Pomimo istnienia map geodezyjnych z naniesioną infrastrukturą podziemną warto dokonać profesjonalnej weryfikacji za pomocą specjalistycznych narzędzi skanujących przedmiotowy teren. Zasada ograniczonego zaufania z pewnością pozwoli na bezproblemowe prowadzenie prac i wyeliminuje potencjalne uszkodzenia kabli i rur. A zatem wykonajmy najważniejszy, a przy tym najprostszy krok decydując się na najwyższej jakości lokalizatory światowego lidera w tej branży firmy Radiodetection.

Zastosowanie detektorów kabli energetycznych i rur plastikowych przed rozpoczęciem prac znacząco wpływa na ich późniejszy postęp, a więc eliminuje zbędne koszty, które mogą być wynikiem ewentualnych uszkodzeń. Gwarancją najlepiej wykonanych robót jest wykorzystanie lokalizatorów trasy kabla oraz urządzeń podziemnych, również w trakcie ich prowadzenia. Nie bez znaczenia jest także pewność bezpieczeństwa dla pracujących w najbliższym otoczeniu ludzi.

Jesteśmy profesjonalnym dostawca lokalizatorów Radiodetection

Innowacyjne technologicznie lokalizatory kabli i rur firmy Radiodetection stanowią najwyższej klasy sprzęt do detekcji infrastruktury podziemnej.  Zapewniamy również zgodny z polityką brytyjskiego producenta specjalistyczny serwis urządzeń.

W szerokiej gamie ofertowej funkcjonują m.in. lokalizatory kabli i rur PVC, uszkodzeń izolacji, lokalizatory prądów błądzących oraz reflektometry. Do podstawowych narzędzi elektronicznych, których nie powinno zabraknąć w wyposażeniu wykonawcy prac w gruncie, należą serie:

 • lokalizatory C.A.T 4+, które umożliwiają szybką i bezpieczną detekcję infrastruktury podziemnej w trybach pasywnych, przy czym tryb Genny+ pozwala na pracę z dodatkowym generatorem i wskazywanie głębokości instalacji, (dostępny również w naszej ofercie.

C.A.T4+ z generatorem Genny4 to optymalne zabezpieczenie przeciwko uszkodzeniom sieci podziemnych

C.A.T4+ to lokalizatory od Radiodetection, zbudowane na podstawie ponad 40 letnich doświadczeń, umożliwiają operatorom szybszą, łatwiejszą i dokładniejszą lokalizację uzbrojenia podziemnego.

Ta opcja obejmuje

 • Nowy Lokalizator C.A.T4+
 • Nowy generator Genny 4
 • Kable podłączeniowe do generatora,
 • Szpilka uziemiająca,
 • Magnes do kabli podłączeniowych
 • Torba transportowa
 • Komplet baterii
 • Instrukcja w języku polskim
 • Oryginalna instrukcja obsługi U.S.A.
 • Komplet dokumentów sprzedażowych

TRYBY I FUNKCJE:

Tryb łączny

Tryb łączny pozwala jednocześnie wykryć sygnały Power, Radio i Genny4, a tym samym lokalizować dowolny typ uzbrojenia podziemnego jednocześnie.

Signal boost

Nadajnik Genny4 generuje podwójny sygnał wyjściowy. Obok znanego już sygnału 33 kHz do ogólnego przeznaczenia, Genny4 wysyła wyspecjalizowaną częstotliwość do lokalizacji instalacji małych średnic takich jak oświetlenie uliczne czy uzbrojenie teletechniczne. Dla trudnych warunków stworzono funkcje "Signal Boost" zwiększającą zasięg i głębokość propagacji sygnału.

Ochrona przed zakłóceniami

Dynamiczna ochrona przed przeciążeniem automatycznie odfiltrowuje niechciane sygnały umożliwiając operatorom pracę nawet w silnie zakłóconych elektromagnetycznie środowiskach takich jak podstacje czy obszary wokół sieci kablowych wysokiego i średniego napięcia.

Konstrukcja

Prosta obsługa, kompatybilność- C.A.T4 i Genny4 zachowują znajomy interfejs, pierwotnie wprowadzony przez Radiodetection w połowie lat 80. W urządzeniu zachowano kompatybilność z poprzednimi wersjami, np. Wszystkie akcesoria Genny3 działają z nowym modelem.

Zdalna kalibracja

eCert - zdalne sprawdzenie kalibracji. Funkcja ta aktywowana przez program C.A.T PC Manager zapewnia szybki, dokładny i wygodny test kluczowego obwodu lokalizacyjnego urządzenie C.A.T4 w dalszym etapie eCert porównuje uzyskane wyniki testu do pierwotnej kalibracji urządzenia poprzez połączenie internetowe z witryną Radiodetection.

Przy zastosowaniu dodatkowo generatora, oraz sondy możemy bez najmniejszych problemów zlokalizować ciąg PCV oraz jego dokładną głębokość.

Nadajnik Genny4 generuje podwójny sygnał wyjściowy. Obok znanego już sygnału 33 kHz do ogólnego przeznaczenia, Genny4 wysyła wyspecjalizowaną częstotliwość do lokalizacji instalacji małych średnic takich jak oświetlenie uliczne czy uzbrojenie teletechniczne. Dla trudnych warunków stworzono funkcje "Signal Boost" zwiększającą zasięg i głębokość propagacji sygnału.

·  Podwójna częstotliwość

·  Dynamiczna Ochrona przed Przeciążeniami

·  4 tryby pracy

·  Zapis danych i GPS

·  StrikeAlert™

·  eCert™

·  Ostrzeżenia SWING™

·  Bluetooth™

KUPUJĄC U NAS W ZESTAWIE OTRZYMASZ:

 • Nowy Lokalizator C.A.T4+
 • Nowy generator Genny 4
 • Kable podłączeniowe do generatora,
 • Szpilka uziemiająca,
 • Magnes do kabli podłączeniowych
 • Torba transportowa
 • Komplet baterii
 • Instrukcja w języku polskim
 • Oryginalna instrukcja obsługi U.S.A.
 • Komplet dokumentów sprzedażowych

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem