0
Produkt został zapamiętany

Magnesy neodymowe

Lina do magnesu neodymowego Black Magnet 6 mm x 20 m

Lina do magnesu neodymowego Black Magnet 6 mm x 20 m

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 49,00 39,84 netto
Producent: Black Magnet
Indeks: 34018
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Lina do magnesu neodymowego Black Magnet 6 mm x 20 m to wytrzymała nylonowa linka zalecana do magnesów o udźwigu od 200 do 400 kg.

Gwarancją udanej eksploracji podwodnej jest właściwie dobrany magnes neodymowy, szczęście oraz odpowiednia linka, która nie przerwie się podczas wydobywania ciężkich przedmiotów.

Wytrzymała lina

Linę Black Magnet 6 mm x 20 m wykonano z lekkiego i wytrzymałego nylonu, materiału odpornego na przetarcie, wodę i pleśń. Linka składa się z 9 skręcanych rdzeni oraz osłony tkanej z 32 nici o gęstym splocie.

Taka konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość oraz chroni kosztowny magnes przed zerwaniem się wraz ze znaleziskiem.

Nylonowa linka szybko schnie, jest niewrażliwa na promienie UV, wilgoć pleśń oraz chemikalia, które mogą występować w zbiornikach wodnych. Pomimo niewielkiej średnicy (4 mm) wytrzymałość statyczna linka wynosi aż 500 kg. Linka jest elastyczna i miękka, co ułatwia wiązanie węzłów.

Black Magnet 6 mm x 20 m przeznaczona jest do magnesów o udźwigu od 200 do 400 kg.

Stalowy karabińczyk

Wraz z liną otrzymujemy karabińczyk ze stali nierdzewnej 304 SS o wielkości 80×40 mm. Karabińczyk z liną można błyskawicznie wpinać do oczkowej śruby. Sprawdzona lina i wytrzymały karabińczyk skutecznie ogranicza ryzyko utraty magnesu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem