0

Szybkie ostrzenie

Kieszonkowa ostrzałka diamentowa Lansky Tactical LCD02

Kieszonkowa ostrzałka diamentowa Lansky Tactical LCD02

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 86,90 PLN 70,65 PLN netto
Producent: Lansky
Indeks: 5499
EAN: 080999097656
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 PLN (przedpłata) 12,49 PLN (pobranie)
Opis produktu

Lansky Tactical LCD02 to ostrzałka survivalowa o metalowej konstrukcji, w której ostrzenie odbywa się za pomocą chowanego pręcika diamentowego oraz osełki szczelinowej z węglika wolframu.

Lansky Tactical LCD02 powstała z myślą o osobach, które szukają wytrzymałej ostrzałki terenowej, przy pomocy której, szybko i prosto naostrzymy nóż nawet z bardzo twardej stali.

Korpus ostrzałki wykonano z anodowanego aluminium. W jego wnętrzu chowany jest pręt z nasypem diamentowym o gradacji fine, przeznaczonej do polerowania oraz szybkiego podostrzania krawędzi tnącej.

W chwycie umieszczono drugą ostrzałkę szczelinową, która do ostrzenia wykorzystuje płytki z węglika wolframu. Ten niezwykle twardy stop, bez problemu poradzi sobie z ostrzeniem nawet najtwardszej, wysoko hartowanej stali.

Lansky Tactical LCD02 z łatwością naostrzy niemal każdy nóż, począwszy od małego składanego scyzoryka po duży fixed survivalowy. Podczas ostrzenia nie należy dociskać ostrza, ponieważ węglik spiekany bardzo agresywnie zbiera materiał.

Osełka po złożeniu ma zaledwie 155 mm długości, co umożliwia jej wygodne przenoszenie w plecaku lub zestawie edc.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem