0

Pokrowce, etui do wykrywaczy metali

Kabura na pinpointer

Kabura na pinpointer

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 49,00 39,84 netto
Producent: Kapaan
Indeks: 41598
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Kabura na pinpointer Quest pozwala na wygodne przenoszenie wykrywacza i nożo-łpatki na udzie, dzięki czemu mamy łatwy i szybki dostęp do często wykorzystywanych narzędzi.

Zawsze pod ręką

Kabura wzorowana jest na kaburze udowej stosowane do przenoszenia broni krótkiej, z tą różnicą, że jej kształt dopasowano do wykrywaczy metali. Sztywna konstrukcja z nylonowej tkaniny odpornej na warunki atmosferyczne i zużycie powoduje, że wyjmowanie i chowanie pinpointera jest po prostu łatwiejsze i szybsze.
W kaburze możemy nosić różne modele pinpointerów m.in. Deteknix i Garrett. Dzięki dwóm przegrodom oprócz pinpointerem w kaburze możemy także przenosić przydatną nożo-łopatkę np. marki Garret. Dodatkową przegrodę możemy w każdym momencie zdemontować, ponieważ jest mocowana do panelu za pomocą rzepa.

Wygodny montaż

Kabura mocowana jest za pomocą systemu 3 taśm: nośnej- mocowanej do pasa (z szybkim wypięciem) oraz dwóch gumowych taśm zapinanych na udzie. Wewnętrzna strona panelu wykonano z siatki mesh, która poprawia wentylację. Kaburę można nosić po prawej i lewej stronie (na prawy i lewym udzie).

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem