0

Akcesoria do lunet celowniczych

Guma na lunetę 38 mm świńskie ucho

Guma na lunetę 38 mm świńskie ucho

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 72,90 59,27 netto
Producent: Wegu-GFT
Indeks: 1481
EAN: 0790077
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Osłona, guma na lunetę 38 mm

Podczas strzelania na długich dystansach z broni myśliwskiej bardzo często przydaje się luneta. Pozwala ona oddać więcej precyzyjnych i powtarzalnych strzałów. Aby lepiej spełniała ona swoją funkcję, warto zaopatrzyć się w osłonę, która chroni oko przed uderzeniem podczas oddawania strzału. Guma na okular lunety zabezpiecza także sprzęt celowniczy i sprawdza się zarówno u początkujących, jak i profesjonalnych strzelców.

Większa precyzja podczas strzelania

Podczas oddawania strzału niezwykle istotne jest poprawne złożenie się do strzału. Guma na lunetę wymusza ułożenie oka we właściwej pozycji (pionowej i poziomej) względem celownika ze względu na większy dystans pomiędzy tymi dwoma punktami. Dlatego u początkujących strzelców pomaga w wyrobieniu poprawnych nawyków.

Guma założona na okular lunety sprawia również, że promienie słoneczne nie padają bezpośrednio na oko. Jest to ważne dla zaawansowanych strzelców ze względu na uzyskanie lepszej widoczności w warunkach intensywnego nasłonecznienia.

Ochronna guma na lunetę 38 mm

Wykorzystany materiał to wysokiej jakości, elastyczna guma. Jej zadaniem jest chronić oko w czasie strzelania. Pozwala na to harmonijkowa budowa, która amortyzuje odrzut broni. Dzięki temu zwiększa się również wygoda oddawania strzałów.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem