0

Gazy pieprzowe

Gaz pieprzowy Walther Pro Secur stożek 53 ml

Gaz pieprzowy Walther Pro Secur stożek 53 ml

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 86,90 70,65 netto
Producent: Walther
Indeks: 7670
EAN: 4000844430748
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

Walther Pro Secur stożek 53 ml to poręczny gaz pieprzowy o zasięgu 3 m, który w formie szerokiej chmury uwalnia substancję czynną o 10% stężeniu kapsaicyny o ostrości aż 2 mln SHU.

Gaz pieprzowy Walther Pro Secur – wygodny i skuteczny

Walther Pro Secur to poręczny gaz pieprzowy o pojemności 53 ml, który łatwo przenosić w kieszeni lub damskiej torebce. W naszej ofercie dostępne są także gazy Walther Pro Secur o innych pojemnościach, dlatego każdy może dostosować wielkość środka do własnych potrzeb.

Błyskawiczne działanie

Substancją czynną miotacza jest 10% roztworu OC (oleoresin capsicum) o ostrości aż 2 mln SHU. Gaz pieprzowy to skuteczny środek o działaniu obezwładniającym, który u napastnika niemal natychmiastowo wywołuje silne pieczenie skóry, łzawienie oczu oraz podrażnienie dróg oddechowych.

Agresor potraktowany gazem ma ograniczoną zdolność percepcji, odczuwa duszności oraz intensywne pieczenie skóry. Wszystkie te czynniki wywołują czasową dezorientację, podczas której nie jest w stanie podejmować skoordynowanych działań. Średni czas działania gazu wynosi do 45 minut, co pozwala nam na bezpieczne oddalenie się oraz wezwanie pomocy. Walther Pro Secur jest skuteczny także wobec osób pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających.

Gaz pieprzowy Walther Pro Secur – zachowaj bezpieczny dystans

Użycie miotacza jest proste i instynktowne, nie wymaga pozwolenia i przeszkolenia, warto jednak zapoznać się z jego obsługą wcześniej. W sytuacji zagrożenia należy wycelować miotacz w twarz napastnika, odsunąć blokadę oraz wcisnąć przycisk. Miotacz za pośrednictwem stożkowej dyszy wyrzuca chmurę gazu pieprzowego na odległość około 3 m, dzięki czemu gaz zapewnia skuteczną obronę z bezpiecznej odległości.

Gaz w formie stożka jest zalecany dla większości osób, ponieważ w sytuacji stresu szeroka chmura daje większe szanse na trafienie napastnika.

Znacznik UV

Wszystkie gazy pieprzowe Walther Pro Secur zawierają nanocząsteczki widoczne jedynie w świetle ultrafioletowym. Znaczniki pomagają w późniejszej identyfikacji agresora i mogą stanowić dowód napaści.

Gaz pieprzowy Walther Pro Secur – cechy

Gaz zaopatrzony w dyszę stożkową;
10% roztwór kapsaicyny OC;
zasięg do 4 m;
skuteczny na ludzi i zwierzęta;
działa na osoby będące pod wpływem narkotyków, alkoholu i innych środków odurzających;
poręczna wielkość ułatwia przenoszenie;
substancja drażniąca zawiera nanocząsteczki widoczne wyłącznie w świetle UV.
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem