0

Gazy pieprzowe

Gaz obronny pieprzowy żel Cannon p/w ludziom 33 ml

Gaz obronny pieprzowy żel Cannon p/w ludziom 33 ml

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 57,90 47,07 netto
Producent: IDC System AG
Indeks: 3130
EAN: 700153360739
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

CANNON to ręczny miotacz gazu pieprzowego w żelu. Substancja drażniąca wydostaje się z miotacza w postaci żelu, co daje możliwość dokładnego ukierunkowania strumienia. Szczególnie ważne jest to przy użyciu gazu pieprzowego w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie żelowe RMG sprawdzają się najlepiej. Gazy pieprzowe w żelu działają dopiero w momencie bezpośredniego kontaktu substancji drażniącej z błonami śluzowymi lub oczami.

Gaz pieprzowy w żelu doskonale działa na ludzi pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Gaz pieprzowy działa drażniąco na śluzówki, powodując ostre pieczenie oczu, a także silne duszenie się. Gaz pieprzowy uniemożliwia napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się.

Gaz pieprzowy CANNON 33 ml i pieprz syntetyczny PAVA

Głównym i podstawowym składnikiem substancji drażniącej jest najwyższej jakości czysty syntetyczny gaz pieprzowy. Firma IDC używa swojej własnej, opatentowanej nazwy pieprzu syntetycznego -– PAVA. Pieprz syntetyczny jest już od ponad stu lat używany w medycynie do produkcji maści leczniczych, tak więc można w 100% wykluczyć jego toksyczność bądź jakąkolwiek szkodliwość dla zdrowia zarówno u ludzi jak i u zwierząt. W tym kierunku zostały dodatkowo przeprowadzone badania w laboratorium chemicznym, które potwierdziły nietoksyczność substancji drażniącej.

Gaz pieprzowy CANNON 33 ml zapewnia wysoką skuteczność działania

Dzięki osiągnięciu tak czystego pieprzu w sposób syntetyczny, zagwarantowano powtarzalność produkcji substancji najwyższej jakości i jednocześnie możliwość uzyskania dowolnej ilości tego produktu.

Bezpieczny dla środowiska

Substancja wytłaczająca zastosowana do produkcji miotacza nie zawiera FCKW i podobnie jak substancja drażniąca jest niepalna, nietoksyczna i proekologiczna. Gaz pieprzowy w żelu nie zawiera freonu i w ciągu kilku dni ulega utlenieniu pod wpływem światła. Jest bezpieczny dla środowiska, ponieważ ulega biodegradacji.

Gaz pieprzowy CANNON 33 ml – praktyczny i wygodny w transporcie

Ręczny miotacz gazu w żelu posiada zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu w niezamierzonym kierunku. W zależności od ilości użytego gazu, czas jego działania może sięgać do kilku godzin. Gaz pieprzowy zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.

Ręczny miotacz gazu w żelu posiada praktyczny klips umożliwiający bezpośrednie przypięcie gazu do paska.

Gaz pieprzowy CANNON 33 ml – cechy

  • Gaz w formie strumienia żelu;
  • odporny na działanie wiatru;
  • możliwość używania w pomieszczeniu;
  • zasięg do 1,5 m;
  • skuteczny na ludzi i zwierzęta;
  • działa na osoby będące pod wpływem narkotyków, alkoholu i innych środków odurzających;
  • poręczna wielkość ułatwia przenoszenie;
  • zabezpieczenia chronią przed przypadkowym użyciem;
  • pojemnik wyposażono w ułatwiający przenoszenie klips.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem