0

Gazy pieprzowe

Gaz obronny pieprzowy KO JET 50 ml - strumień

Gaz obronny pieprzowy KO JET 50 ml - strumień

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 25,90 21,06 netto
Producent: F.W. Klever
Indeks: 162
EAN: 4017777244564
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Żyjemy w czasach, w których co krok słyszy się o napadach czy tez pobiciach. Nawet w biały dzień idąc ulicami miasta może nas spotkać sytuacja, w której nasze życie i zdrowie będzie zagrożone. Z każdym dniem rośnie przekonanie, iż w wielu sytuacjach, szczególnie tych kryzysowych musimy liczyć na siebie. Nie tylko powinniśmy potrafić obronić siebie przed agresorem, ale także, zdecydowanie działać w sytuacji, gdy inna, nawet obca nam osoba potrzebuje pomocy, przykładowo, gdy grupa wyrostków chce wymusić pieniądze od starszej kobiety.


Ręczny miotacz gazu pieprzowego KO STRUMIEŃ 50 ml jest ławy w użyciu, dzięki czemu bez konieczności długiego szkolenia możemy się nim posługiwać. Wystarczy wymierzyć i nacisnąć by ukierunkowany strumień gazu unieszkodliwił potencjalnego agresora. Ręczny miotacz gazu KO Pfeffer JET posiada zabezpieczenie przed przypadkowym jego użyciem. Czas działania jest uzależniony od ilości użytego gazu i może sięgać do kilku godzin, dając nam czas na to by wezwać policję.

Używanie gazu zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją obsługi nie spowoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem