0

Gazy pieprzowe

Gaz obronny pieprzowy KO JET 100 ml - strumień

Gaz obronny pieprzowy KO JET 100 ml - strumień

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 48,90 39,76 netto
Producent: F.W. Klever
Indeks: 5428
EAN: 4017777244991
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Gaz pieprzowy Klever KO Defenol Jet (strumień) 100 ml

W sytuacji zagrożenia czasem nieunikniona jest konfrontacja z przeciwnikiem. Jeśli nie da się załagodzić sytuacji pokojowo, należy obezwładnić napastnika, unikając przy tym obrażeń ciała. Gaz pieprzowy 100 ml Klever KO Defenol Jet zadba o Twoje poczucie bezpieczeństwa i pomoże zneutralizować zagrożenie, dając Ci czas na ucieczkę lub wezwanie policji. Jest to gaz o działaniu drażniącym, który nie powoduje trwałego uszczerbku na zdrowiu, jeśli korzysta się z niego zgodnie z instrukcją.

Gaz pieprzowy 100 ml w formie strumienia

Niewłaściwie używany gaz łzawiący może stać się zagrożeniem dla osoby, która się nim broni. Model KO Defenol Jet zapewnia łatwą obsługę, ponieważ jego dysza wypuszcza z dużym ciśnieniem gaz w postaci strumienia. Dzięki temu masz gwarancję, że nie znokautujesz sam siebie. Warto również pamiętać, że tego rodzaju gaz pieprzowy działa punktowo. To znaczy, że kierujesz substancją dokładnie tam, gdzie chcesz.

Bezpieczne użycie i przenoszenie

KO Defenol Jet jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy wymierzyć i nacisnąć, by ukierunkowany strumień gazu unieszkodliwił potencjalnego agresora. Celując w wybrany punkt, zużywasz dokładnie tyle gazu, ile potrzebujesz. Zapobiegasz tym samym rozpylaniu go na boki i narażaniu osób postronnych. Działa on obezwładniająco zarówno na ludzi, jak i na zwierzęta, zniechęcając do podjęcia walki. Wbudowane zabezpieczenie zapobiega przypadkowemu rozpyleniu gazu w torbie lub plecaku.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem