0

Wykrywacze metali Fisher Labs Metal Detector

Wykrywacze metali Fisher mogą być zarówno gadżetem, jak i narzędziem pracy. W ofercie sklepu CEL-PAL.pl można znaleźć produkty, które sprawdzą się w różnym terenie. Dostępne są wykrywacze Fisher ręczne, do użytku pod wodą, na ziemi, czy w zestawach i dodatkowym oprogramowaniem. Tak duży wybór sprawia, że każdy, kto jest zainteresowany nabyciem wykrywacza metali wysokiej jakości znajdzie produkt, który spełni jego wymagania. Każdy poszukiwacz będzie zadowolony z tak dobrego detektora, jako element swojego wyposażenia. Wykrywacze marki Fisher to na pewno dobry wybór, którego nie będzie żałował żaden kupujący. Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny.


Fisher wykrywacz metali od renomowanego producenta, który sprawdzi się w każdych warunkach


W przypadku wykrywaczy metali ważne są takie parametry, jak na przykład częstotliwość pracy, zasięg detekcji, czy odporność na zakłócenia elektromagnetyczne. Jednak w praktyce często okazuje się, że nie zapewniają one optymalnej jakości działania. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, kto jest producentem wykrywaczy metali.


Firma Fisher zajmuje się produkcją wykrywaczy metali od 1931 roku. Niezmiennie cieszy się zaufaniem klientów. W katalogu produktów firmy można znaleźć na przykład urządzenia służące do lokalizacji zakopanych narzędzi, niebezpiecznych przedmiotów, czy zakopanych skarbów. Urządzenia o tej charakterystyce zapewnia właśnie firma Fisher. Wykrywacz metali od tej firmy może być analogowy lub cyfrowy. Wykrywacze Fisher służy zarówno zawodowcom, jak i amatorom.


Wykrywacze Fisher sklep CEL-PAL.pl oferuje dostęp do produktów o różnej charakterystyce, które sprawdzają się wszędzie


Jak wspomniano wcześniej, firma Fisher proponuje swoim użytkownikom różnorodną gamę produktów, które dzięki swojej różnorodnej charakterystyce są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Warto zwrócić uwagę na wykrywacz metalu Fisher wyposażony w sondę koncentryczną 7”. Wykrywacze metali Fisher o takiej specyfikacji technicznej, są jednymi z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. Ich wyposażenie obejmuje również: regulację czułości, dyskryminacji, czy technologię wycinania niechcianych przedmiotów (NOTCH).


Warte polecenia są również wykrywacze metali Fisher, które są całkowicie wodoodporne. Dzięki temu można z nich korzystać w najbardziej wymagających warunkach pogodowych. Są zwykle wyposażone w sondę DD 11”, a także cyfrową identyfikację znaleziska.


Wykrywacz metalu Fisher w standardowej wersji


Jeśli chodzi o wykrywacze Fisher, sklep CEL-PAL.pl posiada w swojej ofercie także inne odmiany detektorów metalu. Produkty są wyposażone m.in. w eliptyczne, koncentryczne sondy 11”. Dodatkowo użytkownik może korzystać z automatycznego i manualnego strojenia do gruntu, czy pięciu trybów pracy: biżuteria, monety, relikty, dowolne przedmioty i wszystkie metale.


Ciekawą propozycją są również wykrywacze metali Fisher w promocyjnych zestawach. Poszczególne detektory mogą być wyposażone, na przykład w takie funkcje, jak Boost Process, który zwiększa zasięg wykrywania w większości warunków terenowych, czy Cache Locating, która umożliwia zwiększenie skuteczności wykrywania większych przedmiotów, położonych głęboko pod gruntem. W zestawie oprócz detektora znajduje się m.in. wykrywacz F75 LTD z najnowszym oprogramowaniem z funkcją DST, czy osłona sondy 5” i 11”.

Wykrywacze metali Fisher Labs Metal Detector

Kontakt ze sklepem