0

Wykrywacze metali do zaawansowanego użytku

Wykrywacze metali dla zaawansowanych to urządzenia, które wyróżniają się funkcjonalnością i wytrzymałością, dlatego sięgają po nie wyłącznie prawdziwi fanatycy poszukiwania skarbów na zewnątrz. Ich podstawową zaletą, względem mniej profesjonalnych urządzeń, jest między innymi bardzo duży zestaw sprzedażowy, gdyż znajduje się w nim nie tylko samo urządzenie, lecz także wiele różnego typu akcesoriów, które rozszerzają jego działanie. W naszym sklepie oferujemy wykrywacze metali do zaawansowanego użytku pochodzące od renomowanych producentów i są dedykowane dla osób, które oczekują najwyższej jakości wykonania bez jakichkolwiek kompromisów.


Działanie wykrywaczy metali dla zaawansowanych


Wykrywacze metali dla zaawansowanych działają na podstawie fal elektromagnetycznych, które ulegają zakłóceniom natychmiast po wykryciu na swojej drodze metalowego obiektu. Urządzenie w ten sposób wykrywa artefakty znajdujące się w podłożu na określonej głębokości i informuje o nich za pomocą modulowanego dźwięku o zmiennej częstotliwości, który zmienia swoje natężenie w zależności od odległości do danego znaleziska.


Podstawowe cechy wykrywaczy do zaawansowanego użytku


Profesjonalne wykrywacze metali dla zaawansowanych mają wiele udogodnień, które zwiększają ich możliwości. Warto wśród nich wyróżnić między innymi system dyskryminacji, który odfiltrowuje wszelkie błędne wskazania, a także opcję wyciszenia obiektów ferromagnetycznych. Nie można także zapomnieć o systemie regulowania tonów alarmowych, a także technologii zmniejszającej wpływ wysokiej mineralizacji podłoża na poszukiwanie artefaktów. Na dużych wyświetlaczach ciekłokrystalicznych znajduje się mnóstwo wartościowych informacji na temat obecnych ustawień czy wybranego terenu. W zestawie sprzedażowym wykrywaczy metali do zaawansowanego użytku znajdziemy cały sprzęt oraz wiele różnych akcesoriów, takich jak kabel USB, słuchawki bezprzewodowe lub przewodowe, a także dodatkową cewkę czy instrukcje i poradniki przeznaczone dla użytkownika. Zamów już dziś!

Wykrywacze metali do zaawansowanego użytku

Kontakt ze sklepem