0

Chronografy

Chronometr chronograf Acetech AC6000 MK II

Chronometr chronograf Acetech AC6000 MK II

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 369,00 300,00 netto
Producent: Acetech
Indeks: 34242
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Acetech AC6000 MK II to lekki, przenośny chronograf służący do precyzyjnego pomiaru prędkości początkowej oraz szybkostrzelności replik asg.

Acetech AC6000 MK II wyróżnia się wysoką dokładnością, szerokim zakresem pomiaru oraz przyjaznym interfejsem ułatwiającym konfigurację urządzenia. Do obsługi urządzenia służy 4-kierunkowy przycisk o wysokiej responsywności.

Wygodna konfiguracja

Podczas pierwszego ustawienia urządzenia, użytkownik wprowadza kaliber i masę pocisków oraz dokonuje wyboru jednostek.

Acetech AC6000 MK II dokonuje pomiaru prędkości początkowej (m/s lub ft/s) oraz szybkostrzelność RPM/ rps (ilość strzałów na minutę lub na sekundę). Po prowadzeniu ustawień chrono jest od razu gotowe do pracy. Aby przeprowadzić pomiar, wystarczy skierować wylot lufy w okno pomiarowe.

Po oddaniu strzału zarejestrowany odczyt emitowany jest na wyświetlaczu.

Cechy chrono:

  • Zakres pomiar prędkości początkowej: 30-400 m/s
  • Zakres pomiaru szybkostrzelności 100-5000 pocisków na minutę

Podwójne zasilanie

Chrono może być zasilane za pomocą ogniwa 18650 (w zestawie) lub zewnętrznego źródła zasilania np. power banku, które podłączamy do portu micro USB. W przypadku braku aktywności urządzenie po upływie określonego czas automatycznie wyłącza się, oszczędzając w ten sposób akumulator i wydłużając czas pracy.

Czytelny wyświetlacz

Chronograf ma podświetlany na biało wyświetlacz OLED o rozdzielności 128×128, który zapewnia komfortowy odczyt zarówno przy słabym, jak i mocnym oświetleniu.

Detale konstrukcyjne

Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia chrono podczas pomiaru, w Acetech AC6000 MK II zastosowano większy otwór pomiarowy (36 mm). W podstawie urządzenia znajduje się gwintowany otwór pozwalający mocowanie chronografu na statywie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem