0

Akcesoria do łuków

Celownik myśliwski Poe Lang 3-pinowy światłowodowy z poziomiczką do łuku

Celownik myśliwski Poe Lang 3-pinowy światłowodowy z poziomiczką do łuku

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 84,90 69,02 netto
Producent: Poe Lang
Indeks: 6078
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

Celownik myśliwski Poe Lang do łuku, wyposażony w 3 piny światłowodowe oraz poziomicę

Celownik posiada trzy światłowodowe piny o wysokiej jasności oraz fluorescencyjny pierścień, które ułatwiają celowanie przy słabszym świetle. Celownik jest w pełni regulowany, może być montowany na łukach prawo i leworęcznych. Wbudowana poziomica pozwala korygować błędy trzymania łuku i postawy. Lekka, wytrzymała konstrukcja, cechuje się także niewielkim ciężarem, dzięki czemu nie obciąża łuku.

W zestawie komplet śrub i kluczy. Celownik należy montować po przeciwnej do strzały strony majdanu. Aluminiowa konstrukcja posiada gwinty wewnętrze umożliwiające montaż kołczanu myśliwskiego.

Zaletą stosowania celownika myśliwskiego wielopionowego jest stałe ustawienie pinów zależnych od odległości. Wartość ustawienia pinów jak i odległości do których są przypisane ustawia się poprzez przestrzelanie. W przypadku trzech pinów pierwszy od góry wyznacza 10 metrów, drugi 20 metrów oraz  trzeci 30 metrów, ułatwia to decyzję oddania strzału podczas odległości której łucznik nie jest pewien ale jest w stanie ocenić przybliżoną wartość dystansu do celu. Celownik należy wyskalować odpowiednio do wymagań stawianych przez użytkownika.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem