0

Kolimatory

Celownik kolimatorowy Delta Optical Mini Dot HD 24

Celownik kolimatorowy Delta Optical Mini Dot HD 24

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 939,00 763,41 netto
Producent: Delta Optical
Indeks: 10162
Status: chwilowo brak
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Delta Optical Mini Dot HD 24 to kompaktowy celownik kolimatorowy przeznaczony do montażu na pistolecie, strzelbie lub broni kombinowanej.

Mini Dot HD to niskoprofilowy celownik drugiej generacji wyprodukowany w Japonii. Kolimator cechuje się lekką (zaledwie 36 g) i wytrzymałą konstrukcją, co pozwala na jego stosowanie na broni sportowej oraz myśliwskiej o dużym odrzucie (do 6500 J).

Celownik ma plamkę o optymalnej wielkości 2 MOA z manualną regulacją natężenia, automatycznym systemem wyłączania (przy zbyt niskim oświetleniu) oraz funkcją pamięci ostatniego poziomu jasności. Do włączania oraz zmiany jasności służą dwa boczne przyciski oznaczone strzałkami.

Regulacji punktu celowania dokonujemy za pomocą dwóch śrub imbusowych. Celownik zasilany jest za pomocą popularnej baterii CR2032.

Warto podkreślić, że bateria montowana jest z boku kolimatora (na wysuwanej tacce), co zapewnia łatwość jej wymiany oraz eliminuje konieczność demontażu celownika, co zazwyczaj wiąże się z utratą zera.

W zestawie znajduje się montaż na szynę Weaver. W naszej ofercie dostępna jest również szeroka gama baz montażowych do popularnych modeli broni krótkiej.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem