0

Manierki, butelki, kubki

Butelka Contigo Cortland 0,72 l citron

Butelka Contigo Cortland 0,72 l citron

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 89,90 73,09 netto
Producent: Contigo
Indeks: 27238
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Contigo Cortland 0,72 l citron to butelka sportowa ze systemem AutoSeal, wykonana z Tritanu, tworzywa pozbawionego szkodliwego bisfenolu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, działanie UV i nieprzenoszącego smaków.

  • Technologia AutoSeal zapewnia 100% ochronę przed przeciekaniem i rozlaniem zawartości
  • automatyczne zamknięcie ustnika po puszczeniu przycisku
  • wykonana z Tritanu odpornego, na wysokie i niskie temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz działanie UV
  • tworzywo nie przenosi smaków i zapachów
  • ustnik z praktyczną zatyczką
  • produkt wolny od bisfenolu
  • wygodne mycie pod bieżącą wodą lub w zmywarce
  • solidny uchwyt do mocowania.

AutoSeal

AutoSeal to bardzo trwały i niezawodny system, który odpowiada za zachowanie 100% szczelności oraz wyjątkowo wygodne użytkowanie. Obsługa jest niezwykle prosta i ogranicza się do operowania jednym dużym przyciskiem. Wciskasz - pijesz, puszczasz - zamykasz i uszczelniasz kubek. Zmodernizowana zakrętka posiada blokadę, która chroni przez przypadkowym wciśnięciem przycisku podczas przenoszenia w tobie lub plecaku. AutoSeal to system obsługiwany jedną ręką, dlatego z butelki możemy korzystać podczas każdej formy aktywności ruchowej, na spacerze, klubie fitness lub na szlaku turystycznym.

Łatwe mycie

Projektanci szczególny nacisk położyli na łatwość i wygodę mycia butelki. Dlatego korek ma otwartą konstrukcję, pozbawioną zabudowanych przestrzeni i zakamarków, nie ma także mechanizmów i części, które można zgubić lub uszkodzić. Nakrętkę możemy myć pod bieżącą wodą lub w zmywarce - tak prosto jak nigdy wcześniej.

Tritan – gwarancja wytrzymałości

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego tworzywa Tritan, butelka jest niezwykle lekka i odporna na udar mechaniczny. Materiał nie przenosi zapachów i smaków, nie wchodzi w reakcje ze związkami organicznymi, nie rozwijają się w niej drobnoustroje.  Dodatkowo Tritan jest całkowicie odporny na UV i warunki atmosferyczne, jest także wolny od szkodliwego bisfenolu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem