0

Piły

Brzeszczot do piły Silky Gomboy Curve 240-8

Brzeszczot do piły Silky Gomboy Curve 240-8

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 179,00 145,53 netto
Producent: Silky
Indeks: 26310
EAN: 4903585718246
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

Zapasowy brzeszczot 240-8 do piły Silky Gomboy Curve przeznaczony do cięcia świeżego i mokrego drewna.

Brzeszczot został wycięty laserowo z japońskiej stali klasy premium pokrytej warstwą chromu, chroniącej przed korozją, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz sokami drzewnymi.

Konstrukcja odporna na złamania

Zęby osadzone w 4 płaszczyznach są hartowane impulsowo, dzięki czemu krawędź tnąca jest twarda i odporna, a pozostała część brzeszczotu zachowuje odpowiednią giętkość i elastyczność. Przeciwdziała to złamaniu piły nawet przy nieodpowiednim lub niedbałym użytkowaniu. Precyzyjnie ostrzone zęby brzeszczotu o przekroju klepsydry, mają idealnie gładką powierzchnię, co zapobiega klinowaniu się piły podczas pracy.

Brzeszczot przystosowany do szybkiego cięcia

Ostrze o łagodnym łukowatym profilu przyspiesza cięcie i zwiększa wydajność pracy nawet o 15-20%. Lekko owalny kształt zapobiega wypadaniu piły z rzazu oraz ułatwia ścinanie gałęzi znajdujących się ponad naszymi ramionami.

W celu usprawnienia i zwiększenia wydajności oraz komfortu pracy jeden z zębów brzeszczotu jest skierowany na zewnątrz. Przyspiesza to odprowadzanie wiórów i zapewnia niemal idealnie gładką powierzchnię odcinanego drewna.

Brzeszczot o długości 240 mm typu medium posiada 8 zębów na każde 30 mm swojej długości, dlatego najlepiej sprawdzi się podczas rżnięcia świeżego drewno o grubości do 120 mm.

Powstały w drewnie rzaz ma szerokość 1,3 mm.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem