0

Piły

Brzeszczot do piły Silky Bigboy 360-7 czerwony

Brzeszczot do piły Silky Bigboy 360-7 czerwony

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 189,00 153,66 netto
Producent: Silky
Indeks: 23041
EAN: 4903585355366
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

Brzeszczot large o długości 360 mm, dedykowany do piły Silky Bigboy 360-7. Do przerzynania świeżego drewna. 

Brzeszczot został wycięty laserowo z japońskiej wysokogatunkowej stali węglowej SK-4 pokrytej chromem, chroniącym przed korozją i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zęby osadzone w 4 płaszczyznach są hartowane impulsowo, dzięki czemu krawędź tnąca jest doskonale utwardzona, a rdzeń brzeszczotu zachowuje odpowiednią giętkość.

Precyzyjnie wyostrzone zęby brzeszczotu o przekroju klepsydry, mają idealnie gładką powierzchnię, co zapobiega klinowaniu się piły podczas pracy. Skład chemiczny stali w połączeniu z unikalnym procesem jej nagrzewania i wychładzania zapewnia dużą twardość i elastyczność metalu.

Wysoka zawartość węgli zwiększa odporność na zużycie stali, w efekcie czego brzeszczot pozostaje ostry przez bardzo długi czas. W celu usprawnienia i zwiększenia wydajności pracy, jeden z zębów brzeszczotu jest skierowany na zewnątrz, co znacząco przyspiesza odprowadzanie wiórów. Brzeszczot typu large posiada 7 zębów na każde 30 mm swojej długości. Przeznaczony do przerzynania świeżego drewna. Powstały w drewnie rzaz ma szerokość 1,8 mm.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem