0

Spodnie myśliwskie

Bojówki męskie Classic KollteX czarne

Bojówki męskie Classic KollteX czarne

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 199,00 PLN 161,79 PLN netto
Producent: KollteX
Indeks: 20205
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 8,99 PLN (przedpłata) 12,49 PLN (pobranie)
Opis produktu

KollteX to nasza najnowsza, militarna propozycja odzieżowa. Polski producent szyjący odzież i akcesoria wojskowe,militarne i myśliwskie - szturmem zdobywa polski rynek oraz szerokie zainteresowanie wśród klientów. Sam fakt, że gliwicka firma KollteX szyje m.in. dla Ministerstwa Obrony Narodowej, sprawia, że jest cenionym i godnym zaufania dostawcą.

Produkty KollteX cechują się najwyższą starannością wykonania, bardzo dobrymi i wytrzymałymi materiałami oraz wszechstronnym wykorzystaniem w najtrudniejszych warunkach. Cała oferta tej firmy od projektu, przez materiały i ich barwienie, po ostateczny wyrób, jest polska. Jako jedna z niewielu marek odzieży militarnej, posiada szwalnię na terenie Polski i korzysta z materiałów rodzimych producentów, wspierając tym samym m.in naszą gospodarkę.

Kolejna propozycja to spodnie, bojówki miejskie Classic - typowe spodnie EDC - every day carry.

Spodnie wykonane z wysokiej jakości bawełny, dwie kieszenie cięte w przodzie, dwie kieszenie boczne oraz dwie kieszenie tylne na zamek usytułowane pod kątem dla większej wygody użytkowania. Kieszenie zapinane na suwaki. Solidne, pojemne worki kieszeniowe pomieszczą butelkę wody, dużą latarkę czy też magazynek kbk.

Miejsca na kolanach i pośladkach wzmocnione dodatkową warstwą tkaniny, profilowane kolano ułatwia zginanie i podnoszenie nóg, regulacja w pasie pozwala na idealne dopasowanie.

 

Szerokie Szlufki mieszczą nawet alpinistyczne pasy. Pasek oraz kieszenie boczne zapinane na solidne napy firmy PRYM. Bojówki wyposażone w 6 kieszeni: Dwie kieszenie przodzie - wlot specjalnie wyprofilowany, aby z łatwością do niech sięgnąć, głębokie i solidne worki kieszeniowe. Dwie kieszenie tylne - projekt autorski naszej firmy. Kieszenie zapinane na suwaki, umieszczone pod kątem ułatwiają dostęp do zawartości. Solidne pojemne worki kieszeniowe pomieszczą butelkę wody, dużą latarkę czy też magazynek kbk. Worek poprowadzony wzdłuż bocznej części uda, zatem zawartość nie przeszkadza w pozycji siedzącej. Dwie kieszenie boczne to pojemne cargo - umieszczone pod kątem do szwu bocznego co ułatwia dostęp w pozycji siedzącej. Wlot zabezpieczony napą oraz rzepem w środkowej części patki.

Szerokie szlufki mieszczą nawet alpinistyczne pasy. Pasek oraz kieszenie boczne zapinane na solidne napy firmy PRYM.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem