0

Bipody

Bipod Lepaers składany Universal Shooter's QD 8.7-10.6"

Bipod Lepaers składany Universal Shooter's QD 8.7-10.6"

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 299,00 243,09 netto
Producent: Leapers
Indeks: 23904
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

Bipod Lepaers składany Universal Shooter's QD 8,7-10,6" to uniwersalny dwójnóg nowej generacji o wzmacnianej konstrukcji, wyposażony w niezawodny blokadę Posi-Lock oraz powiększoną podstawę montażową kompatybilną z szynami Picatinny i Weaver.

Dwójnóg ma wzmacnianą metalową konstrukcję, odporną na odrzut broni oraz trudne warunki terenowe. Bipod może być mocowany na szynie Picatinny lub Weaver, a po zastosowaniu znajdującego się w zestawie adaptera, również na karabinach wyposażonych w tradycyjny bączek. Dzięki blokowanej dźwigni QD (Quick detach) montaż podstawy na szynie zajmuję zaledwie kilka sekund. 

Składane do przodu nóżki, można ustawić oraz zablokować (blokada Posi-Lock) w 4 różnych pozycjach, w zależności od konstrukcji broni oraz warunków strzelania. Bipod ma 2 nastawy wysokości tj.: 8,7 lub 10,6". Po wysunięciu sprężynujących nóżek, blokujemy je za pomocą metalowych tulei. W nowym modelu zastosowano masywne gumowe stopki, które zapewniają stabilne ustawienie broni również w niekorzystnych warunkach terrenowych.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem