0

Bipody

Bipod Leapers składany Tactical OP QD 8-12.4"

Bipod Leapers składany Tactical OP QD 8-12.4"

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 389,00 316,26 netto
Producent: Leapers
Indeks: 23903
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

Bipod Leapers składany Tactical OP QD 8-12,4" to wzmacniany dwójnóg typu Harris, montowany na szynie Picatinny lub bączku karabinowym.

Dwójnóg ma wytrzymałą, w pełni metalową konstrukcję, ze wzmacnianymi sprężynami napinającymi oraz dodatkowymi prętami stabilizującymi. Bipod może być mocowany na szynie Picatinny, a po zastosowaniu znajdującego się w zestawie adaptera, również na standardowym bączku karabinowym. Dzięki blokowanej dźwigni QD (Quick detach) montaż podstawy na szynie Picatinny lub Weaver zajmuję zaledwie kilka sekund.

Sprężynujące nóżki mają regulowaną wysokość w zakresie 8-12,4", blokadę pozycji oraz szybki system rozkładania za pomocą bocznego przycisku. Kiedy nie korzystamy z dwójnogu możemy go w szybki sposób złożyć do pozycji horyzontalnej (do przodu) bez konieczności zdejmowania z broni. Stabilne ustawienie na podłożu zapewniają antypoślizgowe gumowane stopki.

W zestawie adapter do montażu dwójnogu na bączku karabinowym.

Bipod Leapers składany Tactical OP QD 8-12,4" z uwagi na swoją wysokość przeznaczony jest do strzelania w postawie leżącej i siedzącej.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem