0

Bipody

Bipod Leapers składany Suer Duty OP QD 6-8.5"

Bipod Leapers składany Suer Duty OP QD 6-8.5"

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 319,00 259,35 netto
Producent: Leapers
Indeks: 23900
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

Bipod Leapers składany Super Duty OP QD 6-8,5" to wzmacniany dwójnóg taktyczny, montowany na szynie Picatinny lub bączku karabinowym.

Dwójnóg ma wytrzymałą, w pełni metalową konstrukcję, ze wzmacnianymi sprężynami napinającymi oraz dodatkowymi prętami stabilizującymi. Bipod może być mocowany na szynie Picatinny, a po zastosowaniu znajdującego się w zestawie adaptera, również na karabinach wyposażonych w bączek. Dzięki blokowanej dźwigni QD (Quick detach) montaż podstawy na szynie Picatinny lub Weaver zajmuję zaledwie kilka sekund.

Sprężynujące nóżki mają regulowaną wysokość w zakresie 6-8,5", pokrętło blokady pozycji oraz szybki system składania za pomocą bocznej dźwigni. Kiedy nie korzystamy z dwójnogu możemy go w szybki sposób złożyć do pozycji horyzontalnej (do przodu) bez konieczności zdejmowania z broni. Stabilne ustawienie na stole lub podłożu zapewniają antypoślizgowe gumowane stopki.

W zestawie adapter do montażu dwójnogu na bączku karabinowym.

Bipod Leapers składany Super Duty OP QD 6-8,5" z uwagi na swoją wysokość przeznaczony jest do strzelania w postawie leżącej.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem