0

Środki na owady

Balsam kojący Mugga na ukąszenia i poparzenia 50 ml

Balsam kojący Mugga na ukąszenia i poparzenia 50 ml

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 26,90 21,87 netto
Producent: Mugga
Indeks: 4748
EAN: 5411649084262
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

Balsam kojący Mugga przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci od 2 roku życia, do stosowania miejscowego. MUGGA (znana również jako MYGGA) została wyprodukowana przez belgijską firmę JAICO D.P.N.V. we współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda w Antwerpii. Posiada wiele prestiżowych nagród międzynarodowych oraz specjalne wyróżnienie UNII EUROPEJSKIEJ za skuteczność działania.

Balsam kojący Mugga – zastosowanie i sposób użycia

Preparat szybko znosi ból i swędzenie skóry wywołane ukąszeniami owadów, parzącym działaniem pokrzyw i meduz. Zaraz po ukąszeniu lub oparzeniu, należy nanieść na to miejsce na skórze niewielką ilość balsamu i lekko rozsmarować. W razie potrzeby balsam można zastosować ponownie.

Balsam kojący Mugga – środki ostrożności

Przeczytać uważne informacje znajdujące się na etykiecie preparatu. Stosować wyłącznie do użytku zewnętrznego. Należy unikać kontaktu z oczami, ustami, błonami śluzowymi oraz nie stosować na rany otwarte czy podrażnioną skórę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. U małych dzieci, nie stosować na duże powierzchnie skóry. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. Przy stosowaniu na dużych powierzchniach skóry, należy unikać nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem