0

Wykrywacze metali Armand

Armand to polska firma produkująca wykrywacze metali od 1985 roku. Proces produkcji ukierunkowany jest w pełni na jakość sprzętu, a nie na jego ilość. Wykrywacze tworzone są tradycyjnymi metodami, własnoręcznie i z ogromną pieczołowitością. Dzięki temu każdy produkt zyskuje miano ekskluzywnego. Doceń pasję i zaangażowanie firmy, jej rozwój i wysoką pozycję na rynku. Wykrywacze Armand zapewnią Ci najwyższą jakość, intuicyjną obsługę, a przy tym minimalistyczną i estetyczną formę.


Wykrywacz metali Armand – zastosowanie


Uniwersalne wykrywacze pozwalają pasjonatom historii odnaleźć monety czy militaria. Identyfikują odłamki artyleryjskie i gwoździe. Do grupy odbiorców należą również profesjonalni archeolodzy wykonujący zaawansowane badania. Należy także wspomnieć o przedsiębiorstwach, głównie z branży budowlanej i komunalnej. Wykrywacz metali może posłużyć do poszukiwania zasuw, studzienek oraz znajdujących się w gruncie instalacji technicznych. Znajdują one zastosowanie w branży wodno-kanalizacyjnej. Niektóre wykrywacze Armand przeznaczone są do badań tartacznego drewna. Wśród zainteresowanych kupnem sprzętu znajdują się stolarze, pracownicy tartaków oraz nadleśnictwa.

Wykrywacze metali Armand są przeznaczone także dla szerokiego grona odbiorców hobbystycznych, czyli osób samodzielnie poszukujących skarbów historycznych zdeponowanych w górnych warstwach gleby. Tworzą oni największą grupę odbiorców detektorów Armand, a dostępne urządzenia są konstruowane przede wszystkim pod kątem ich potrzeb.


Armand wykrywacze – oferta spełni Twoje oczekiwania


Wykrywacze zasilane są przy użyciu akumulatora. Jego skuteczna wydajność gwarantuje wielogodzinne użytkowanie sprzętu bez konieczności przerywania poszukiwań. Urządzenie nie pobiera dużej ilości prądu, oszczędza energię i sprzyja ekologii. W sklepie CEL-PAL znajdziesz nie tylko urządzenia do detekcji, ale także pomocne akcesoria - w tym m.in. ofertę zamiennych akumulatorków, które pomogą Ci cieszyć się detekcją jeszcze dłużej. Znajdziesz także wykrywacze metalu odznaczające się wyjątkowo niskim poborem prądu. Co więcej, w czasie spadku poziomu baterii mniejsza dioda pulsuje, informując o tym stanie. Warto przy tym podkreślić, że używanie słuchawek zapewnia oszczędność baterii, dlatego zachęcamy, by połączyć zakup detektora z dowolnym typem słuchawek (po włączeniu słuchawek głośnik zostaje automatycznie wyłączony).

Do wykrywania w wodzie, potrzebna będzie specjalna sonda wykrywacza, lub też wykrywacz metali dostosowany do pracy w takim środowisku. W trakcie zakupów warto też zwrócić uwagę na ergonomiczną obudowę, która dobrze sprawdza się w czasie poruszania sondą, ułatwia chodzenie z detektorem i rozkładanie wykrywacza. Szczególnie dobrze wypadają modele z regulowanym podłokietnikiem i czarną pianką, a także z zatrzaskami rurek oraz sztywną rurką wykonaną z tworzywa wytrzymałego, takiego jak na przykład aluminium. Rurka aluminiowa pokryta jest lakierem gwarantującym trwałość i estetykę. Jest odporna na działanie wilgoci, substancje chemiczne oraz na oddziaływania fizyczne i mechaniczne. Wykrywacze takie są jeszcze wygodniejsze w codziennym użytku i rzadziej ulegają awariom niż gorszej jakości odpowiedniki.


Armand wykrywacze – sposób użytkowania


Wykrywacze metali Armand sygnalizują swoją gotowość do pracy od razu po włączeniu. Sygnał dźwiękowy informuje o tym, że został wykryty metalowy obiekt. Zróżnicowana głośność pozwala szybko stwierdzić, jak głęboko znajduje się przedmiot oraz jakiej jest wielkości. W zależności od preferencji sygnał może być emitowany przez wbudowany głośnik bądź słuchawki. System dyskryminacji umożliwia eliminację niepotrzebnych żelaznych obiektów. W związku z tym unikniesz takich błędów jak znalezienie kapsla czy bezwartościowego odłamka.

Wykrywacz metali przeznaczony do uniwersalnego zastosowania powinien zawierać przynajmniej 3-4 programy pracy oraz umożliwiać wybór w trybie pracy statycznej lub trybie pracy dynamicznej. Zapewnia to dokładniejszy odbiór sygnałów w czasie poruszania się po polach, lasach, gruntach nie zarośniętych, czy zbiornikach wodnych. Taki wykrywacz automatycznie dopasowuje się do warunków, w których prowadzona jest detekcja oraz do odbioru napływających sygnałów zwrotnych.


Praktyczne i solidne wykrywacze Armand


Wykrywacze metali Armand to urządzenia, które są bardzo dobre pod względem jakości i wytrzymałości. Wieloletnie doświadczenie firmy, sprawdzone rozwiązania technologiczne, wysoka funkcjonalność oraz mnóstwo zadowolonych klientów gwarantują dokonanie właściwego wyboru. Bogata oferta wykrywaczy dostępna w sklepie CEL-PAL, darmowa przesyłka oraz dbałość o najwyższy poziom obsługi to argumenty przemawiające za tym, by nie zwlekać i zdecydować się na zakup sprzętu już dziś. Po produkty od CEL-PAL sięgają zarówno przedsiębiorstwa usługowe, poszukujące detektorów do zastosowania w swoich zakładach pracy, jak i prywatni odbiorcy, hobbyści i pasjonaci archeologii, historii, czy militariów.

Wykrywacze metali Armand

Kontakt ze sklepem