0

Alkomaty i akcesoria

Alkomat tester trzezwosci FiTalco Start

Alkomat tester trzezwosci FiTalco Start

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 98,90 80,41 netto
Producent: Sentech
Indeks: 11028
EAN: 5907786949293
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,99 (przedpłata) 12,49 (pobranie)
Opis produktu

FITalco START cechuje się poprawnością pomiarów oraz wieloma dodatkowymi funkcjami. Podświetlany wyświetlacz pozwala mierzyć spożycie alkoholu nawet w godzinach nocnych. Alkomat dokonuje pomiaru bez konieczności stosowania ustników, dzięki czemu jest wyjątkowo wygodny w stosowaniu. Brak ustnika może jednak wpływać na dokładność pomiarów (np. w zależności od odległości alkomatu od ust, siły i kierunku dmuchania), dlatego do pomiarów w sytuacjach, kiedy badanemu zależy na dokładnym wyniku (np. kontrola pracowników) zalecamy alkomaty z ustnikami z serii alkomatów podręcznych.

Wyniki są prezentowane na wyświetlaczu w dwóch jednostkach pomiarowych promilach i mg/l, dzięki czemu nie trzeba przeliczać otrzymanego pomiaru.
Czas przygotowania alkomatu do wykonania pierwszego pomiaru wynosi zaledwie 10 sekund więc niemal natychmiast po włączeniu, możesz przeprowadzić pomiar.
Sygnalizacja dźwiękowa zawsze powiadomi Cię kiedy rozpocząć i zakończyć pomiar.

Alkomat FITalco START jest bardzo prosty w obsłudze. Pomiaru dokonujemy po wciśnięciu klawisza TEST. Po pojawieniu się na wyświetlaczu napisu "Blow" z odległości 1, 2 cm przez około 4 sekundy wdmuchujemy powietrze do urządzenia.
Alkomat objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem