0

Alkomaty i akcesoria

Alkomat tester trzeźwości AlcoForce EVO

Alkomat tester trzeźwości AlcoForce EVO

ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 349,00 283,74 netto
Producent: Sentech
Indeks: 26099
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,99 (przedpłata) 23,00 (pobranie)
Opis produktu

Alkomat tester trzeźwości Alco Force EVO to nowy model testera, wyposażony w precyzyjny czujnik elektrochemiczny oraz zmodernizowany procesor zapewniający niezwykle dokładny pomiar alkoholu w wydychanym powietrzu.

Alco Force EVO to idealne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych, którzy szukają precyzyjnego i powtarzalnego urządzenia pomiarowego.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sensora elektrochemicznego alkomat wyróżnia się wysoką czułością oraz wiarygodnością pomiaru, porównywalną do sprzętu policyjnego. Czujnik Evo gwarantuje również niskie koszty eksploatacji, nie wymaga bowiem tak częstej kalibracji, jak w przypadku alkomatów z sensorami półprzewodnikowymi. Wysoką funkcjonalność urządzenia zapewnia jedna z opcji, która w przypadku wykrycia zbyt wysokiej dawki alkoholu, powoduje podświetlenie ekranu na czerwono, co w dobitny sposób informuje o zakazie prowadzenia pojazdu.

Jasny, czytelny wyświetlacz LED pokazuje wartość pomiaru od 0 do 3 promili. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze i pozwala na przeprowadzenie pomiaru również w krótkich odstępach czasu. Urządzenie jest skalibrowane i gotowe do użycia od razu po zakupie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem